Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kesme işareti ters...???

fielmann

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar Corel Draw programini kullanarak bir yazi yazdim. Bu yaziyi yazarken kesme isareti kullaninca karsima bir soru geldi. Ingilizcem olmadigi icin kurcalamadan ok dedim. Bunun sonucunda kesme isaretinin yönü degisti. Isaretin kuyrugu sola degil saga dogru ve yukari gidiyor. Bunu nasil düzeltebiliriz ?

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaslar Corel Draw programini kullanarak bir yazi yazdim. Bu yaziyi yazarken kesme isareti kullaninca karsima bir soru geldi. Ingilizcem olmadigi icin kurcalamadan ok dedim. Bunun sonucunda kesme isaretinin yönü degisti. Isaretin kuyrugu sola degil saga dogru ve yukari gidiyor. Bunu nasil düzeltebiliriz ?

o problem ile alakalı bir görüntü eklersen daha hızlı yardım alabilirsin

fielmann

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar soruyu yanlis yerde sormusum özür dilerim. Sorunumun görüntüsü asagidaki resimde. Ilgilenen arkadaslara simdiden tesekkürler.

hazar ofset

🌱Yeni Üye🌱
corel draw x4 kullaniorsa arkadaşım onda üstten kesme işareti yok
alttan virgül koy break apart yap (ctrl k ) üste koy malesef yok x4 te üstten kesme işareti :)

savruk

🌱Yeni Üye🌱
Options + workspaces + text + quickcorrect menüsünden open / close seçimleri ile ayar yapabilirsiniz.

huwe

🌱Yeni Üye🌱
soru sorulalı bir yıl olmuş fakat dersleri kurcalayan arkadaşlar için farklı bir çözüm yolu getirelim. boş bir word dosyasına yazmak istediğimiz yazımızı yazalım. sonra kopyalayım. corelimizde text tool umuzu seçtikten sonra istediğimiz yere tıklayarak paste seçeneğini ile yazımızı corele aktaralım.
herkese kolay gelsin