Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kış sezonun merakla beklenen filmleri

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Revolutionary RoadKate Winslet ve Leonardo Di Caprio'yu 'Titanik'ten 10 yıl sonra bir araya getiren romantik dramanın yönetmeni 'Amerikan Güzeli'nin de yönetmeni olan Sam Mendes.

The Day the Earth Stood StillAynı adlı 1951 yapımı klasiğin yeniden çevrimi olan 'Dünyanın Durduğu Gün' yılın en çok beklenen filmlerinden. 12 Aralık'ta Türkiye'de gösterime girecek olan filmin sahneleri kadar Klaatu rolündeki Keanu Reeves'ın performansı da merak ediliyor. Keanu Reeves'a Jennifer Connelly, Kathy Bates ve John Cleese eşlik ediyor.

WTartışmalı yönetmen Oliver Stone'dan bir lider portresi daha. Stone, Richard Nixon, Fidel Castro ve Büyük İskender'den sonra bu sefer de George W. Bush'u anlatıyor. 14 Kasım'da Türkiye'de gösterime girecek olan filmde Bush'u Josh Brolin canlandırıyor.

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Australia'Moulin Rouge!', 'Romeo + Juliet' gibi özgün filmlerin yönetmeni Baz Luhrmann'ın yeni filmi 'Australia'nın başrollerinde Nicole Kidman ve Hugh Jackman var. Bu epik dramanın Türkiye'deki gösterim tarihi 26 Aralık.

The SpiritFrank Miller'ın Will Eisner'in ünlü grafik romanından uyarladığı filmin Scarlett Johansson, Eva Mendes, Gabriel Macht, Johnny Simmons, Samuel L. Jackson, Paz Vega, Jaime King, Sarah Paulson, Richard Portnow gibi isimlerden oluşan zengin bir oyuncu kadroso var. Günah Şehri'ni hatırlatan bir teknikle çekilen 'The Spirit' 25 Aralıkta ABD'de gösterime giriyor.

The Wrestler'Pi', 'Düşlere Bir Ağıt' gibi filmlerle sinemaseverleri kendine hayran bırakan Darren Aronofsky son filmi 'Güreşçi/ The Wrestler' ile Vendeik Film Festivali'nde en iyi filme verilen 'Altın Aslan' ödülünü kazandı. Ülkemizde Şubat'ta vizyona sokulması planlanan filmde Mickey Rourke'un performansı şimdiden konuşulmaya başlandı.

WatchmenÇizgiroman tarihinin en öenmli eserlerinden Alan Moore'un grafik romanı Watchmen'in sinema uyarlaması da yılın bir diğer merakla beklenen filmi. En son '300'ü yöneten Zack Synder'ın yönettiği filmin tüm dünyada 6 Mart 2009'da gösterime girmesi planlanıyor.

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

The SoloistRobert Downey Jr. ve Jamie Foxx'un başrollerinde oynadığı 'The Soloist' şizofren ve evsiz müzisyen Nathaniel Ayers'ın gerçek hayatını konu alıyor. Özellikle oyuncuların performansları merak edilen film önümüzdeki aylarda Türkiye'de de gösterime giriyor.

Gran TorinoClint Eastwood, 'Changeling'ten sonra, kısa bir sürede çektiği ve uzun bir süre sonra başrolünde de yer aldığı 'Gran Torino'da Kore'de savaşmış, en büyük tutkusu arabası olan Walt Kowalski'nin hikayesini anlatıyor. Ocak ayında ABD'de vizyona girecek filmin Türkiye'deki gösterim tarihi henüz belli değil

The RoadJohn Hillcoat'ın yönettiği ve Cormac McCarhty'nin kitabından uyarlanan 'The Road' Viggo Mortensen'in performansıyla öne çıkan bir drama. Charlize Theron, Guy Pearce ve Robert Duvall'ın da yer aldığı film 26 Kasım'da vizyona girecek.

Body of LiesDavid Ignatius’un aynı isimli romanından sinemaya uyarlanan bu yeni Ridley Scott filminde Leonardo DiCaprio ve Russell Crowe başrollerini paylaşıyor. ABD'de gösterime giren filmin Türkiye vizyon tarihi henüz belli değil.

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

DoubtJohn Patrick Shanley'nin Doubt isimli tiyatro oyunundan kendisi tarafından uyarladığı filmin başrollerinde Meryl Streep, Philip Seymour Hoffman, Amy Adams ve Viola Davis yer alıyor. Yurtdışında tartışma yaratan filmin Ocak ayında Türkiye'de de gösterime girmesi bekleniyor.

Ghost TownJurassic Park’, ‘Mission: Impossible’ ve ‘War of the Worlds’ gibi filmlerin senaryo yazarı David Koepp’in yönetmenliğini yaptığı 6’ıncı film ‘Ghost Town’, 13 Şubatta izleyici ile buluşacak. Romantik komedi türünde olan filmde, sahip olduğu becerileriyle herkesi kendine hayran bırakan Bertram Pincus (Ricky Gervais) adlı diş hekiminin çevresinde gelişen olaylar konu ediliyor

Slumdog MillionaireDram, komedi ve romantizmi birleştiren yeni Danny Boyle filmi galasını Fransa'da yapacak. 'Trainspotting' ile uluslararası arenada tanınan Boyle2un yeni filmi de merakla bekleniyor.

Waltz with BashirFilm Ekimi ve Avrasya Film Festivali'nde de gösterilen Ari Folman'ın yönettiği İsrail yapımı 'Beşir'le Vals' tüm dünyada 'politik animasyon şahaseri' olarak yorumlandı. Filmin önümüzdeki aylarda vizyon yüzü görmesi bekleniyor.

TraitorDon Cheadle ve Guy Pearce'ın başrolünü oynadığı poisiye film 'Traitor'un yönetmeni Jeffrey Nachmanoff. ABD'de gösterime giren film oyuncuların performansıyla öne çıkıyor.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
The SPIRIT ve The WRESTLER özellikle beklediğim filmler...
Teşekkürler Sanat Dostum ;)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
canım teşekkürler uzun zamandır sinemaya gitmemiştim...bunlardan birine gitmek iyi fikir gibi geldi bana...bu arada özledim seni...bi varsın bi yoksun...güzel paylaşımdı balım...hatırlamış oldum sinemaya çoktandır gidemediğimi...:)

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
The SPIRIT ve The WRESTLER özellikle beklediğim filmler...
Teşekkürler Sanat Dostum ;)

ne demek sanat dostum ben teşekkür ederim.

canım teşekkürler uzun zamandır sinemaya gitmemiştim...bunlardan birine gitmek iyi fikir gibi geldi bana...bu arada özledim seni...bi varsın bi yoksun...güzel paylaşımdı balım...hatırlamış oldum sinemaya çoktandır gidemediğimi...:)

bence kaçırma hatırlamada iyi olmuş bu arada teşekkür ederim canım benim.