Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kısa Filmimin afişi (Çaresizlik)

orcn8

🌱Yeni Üye🌱
Aslında bu afişi kısa film yarışmasına sokmak için yaptın siznde yormlarınızı bkliyorm bu işin okulunu okumadım yhada bi ders almadım sadece bi iki inetrnetteki sitelerdeki efekleri kulanmayı öğrendim biraz.Bu çalışmayı adobe p.cs 3 te yapıldı. Şimdiden teşekurler..:smile:

afi351sonxa1.jpg

Ve bu afişte tek bir fotoğraf kulanıldı.
summerdreambyantonisfesnq7.jpg
]

Son düzenleme:

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu başlığınız kurallara aykırı.
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

Afişle ilgili yorumum: Afiş çok karanlık olmuş..Biraz tonu açmanızı tavsiye ederim birde bankı spiral şeklinde değilde adamla birlikte kullanırsanız daha manalı olur bence..Başarılar.

Son düzenleme:

orcn8

🌱Yeni Üye🌱
teşekürler forumda yeniyim k.bakmayın :) Bide afişle ilgili yorumlarınızı alsam xD

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında bu afişi kısa film yarışmasına sokmak için yaptın siznde yormlarınızı bkliyorm bu işin okulunu okumadım yhada bi ders almadım sadece bi iki inetrnetteki sitelerdeki efekleri kulanmayı öğrendim biraz.Bu resim adobe p.cs 3 te yapıldı. Şimdiden teşekurler..:smile:

Ve bu afişte tek bir resim kulanıldı.

Çalışmanın öncesinde kavramları öğrenmeliyiz...

"Bu resim adobe p.cs 3 te yapıldı." Yaptığınız şey resim değil, bir grafik çalışmasıdır (düzeyini sorgulamıyorum)

"Ve bu afişte tek bir resim kulanıldı." Çalışmanızda kullandığınız şey resim değil fotoğraftır...

Resim yapılır, fotoğraf çekilir...

Okul okumamış olmanız terimler-kavramlar arası sorun yaşamanıza sebep olmamalı...Öncelikle bunlara dikkat etmenizde fayda görüyorum...

İyi çalışmalar dilerim.

orcn8

🌱Yeni Üye🌱
teşekur ederim ve konudaki eksikleri düzltecem tekrar teşekurler

orcn8

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar lütfen çalışmayla ilgili bi yorum yapabilrmisnz.Afişdeki kusrları filn gosterseniz.Bu işlere yeniyim ve bu afişi bastrıracam için kusrları gormekten memnun olurm:)

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afişte kullandığınız o fotoğraf sizce çaresizliği mi yansıtıyor?
fotoğrafı orijinal halinde kullansaydınız biraz isabetli olabilirdi. bu bir yarışmaysa siz ortaya koyduğunuz ürünlerle ben bu işi bu kadar ciddiye alıyorum demiş oluyorsunuz. bilmiyorsanız bilen birisi ile çalışın, çünkü olmamış.