Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

KİŞİsel AfİŞ ÇaliŞmasi

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar kendime ait bir afiş çalışması yaptım
değerli düşüncelerinizi bekliyorum.

...:::: byimaj :::...

kisiselcalismamkv9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
resmi yükleyememişsiniz sanırım. hatta konuyu açmadan ön izleme yapsanız aslında daha iyi olacak

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar birde şimdi bakın :)

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben çok korktum senden yaa... afiş güzelde, niye kendini korku filmine benzettin arkadaşım...

onurgozay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikiye bölersek afişi.. üst taraf etkileyici..renk ler hoşuma gitti..by imaj dan hemen sonra gelen alt tarafta bir karmaşa war sanki.. design by yazısı ortalanmamış.. yani ya ortada yada kenarda.. olmasımı gerekirdi sanki ayrıca iki yazıyada aynı bevel-emboss bence etkiyi yitirtmiş. bir daha baktım desgin by yazısını ordan alırsak kompozisyon biraz daha oturacak. en alttaki renkli bölümde sanki biraz gözümü yordu... tabi senin yaparken ne hissetiğinibilmek gerekiyor böyle bi çalışmaya yorum yada eleştri yaparken. çünkü surreal.. byimajın hemen altından başlayan ikinci bölmenin düzenlenmesinden sonra etkili olablielcek bi çalışma

bu arada belitrmeden geçemeyeceğim..artık photoshop bevel-emboss yazılarda oldukça eski ve kanımca pek etkili olmayan bir still.. nedense bir türlü sevmemiştim halada pek sıcak baktıım söylenemez..

emeğine ve eline ve hayal gücüne sağlık..

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkese tşk ler arkadaşlar.
bu çalışmayı cumartesi günü yapmaya başladım. korku filmleri afişleri çok hoşuma gidiyor. birde kendim deneyim dedim. beğendiğiniz için tşk ederim.

burakonder

🌱Yeni Üye🌱
tam anlamıyla karışık.. siyah renk hakim... objeler belirsiz

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir korku anlatımı afişte yeşil renk veya değişik bir parlak renk kullanamazdım. objeleri ben görüyorum, öbür arkadaşda gördü siz niye göremediniz bilmiyorum ama genede tşkler düşünceleriniz için.

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
byimaj kardeşim resimlerin butunleşmesi gerçekten guzel olmuş ama renkler biraz itici gibi yinede hoş duruyor eline saglık birde ben hiç afiş çalışması yapmadım :( yaa insa da böle huy mu olur ille biri para verecek öle yapacaksın :D en yakın zamanda bende bi kafa yormam lazım şimdi seni gördum kıskandım baq :D:D ama gerçekten her grafikerin kendini geliştrimesi için böyle calışmaları yapması gerek saygılar tşk ler

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşkler emre kardeşim. düşüncelerine sağlık. bu aralar elim boş olunca yaptım :)