Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap Kapağı

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlatamadmxo6.jpg

Arkadaşlar Bir tanıdığım kitap basacak.Şiir kitabı kapakta küçük 6 yasındaki oğlunun elleriyle yaptığı resim olmasını istedi bende böyle bir çalısma yaptım.Kendisi çok beğendi ama sizin yorunlarınız benim için daha önemli Birde arka kapaktaki resim o kadar soluk değil nedense burda soluk çıkıyor..:peace1:

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ön taraf ismin karakteri hariç mükemmel olmuş, biraz daha düz karakter kullanırsan daha güzel olur, arka tarafta zaten bir çalışma yok resim koymuşsun ancak sigara içilen bir foto olduğu için bir sorun çıkabilirmi araştırdınmı?
genel itibarıyla başarılı bir çalışma tebrikler

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben olsam;

eğer sağdakini kullanacaksan beyaz zemin kullan ve çocuğunun resmini koy el resimlerini yani beyaz zemine direkt koy yani...

eğer soldaki ni kullanacaksan ki sanırım kişinin kendisi belki elinde sigara yine olur tartışılır denenir ama resim şöle olsa:
adam düşürken dalgın eli başına dayalı bir ffoto ama sadece yüzü çekeceksin boydan filan değil. ve de ps efektleri vereceksin karanlık bir foto olacak mum ışığı ile aydınlatılabilir...

bence...

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sigara sorun çıkarabilir hiç düşünmedik.Eleştirilerinizi dikkate alacağım teşekkürler...

abaq

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
abaq.deviantart.com
bende olsam ellerin olduğu kımı beyaz zemin üzerinde çalışırdım lakin sayfayı kaybetmeden bilakis sayfa olduğunu gölgelerde daha fazla ifade ederekten.

yazı karakteri ni beğenmedim işin gerçeği bence onu değiştir.
arka kapaktaki resim üzrinde de oynarsan biraz daha iyi olur diye düşünmekteyim.

eline sağlık