Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Klamoks ilaç için minik kart

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Arkadaşlar helikopter çizimi bana aittir(tablet) Ama çizimin karikatürize durması müşterinin istegidir.

picture1mm0.png

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
virgülden sonra boşluk bırak...bide yazı fontunu değiştirsen çok düz bi yazı olmuş...ve enfeksiyon tedavisinde yazısını turuncu denesen...çizim gayet iyi renkte hoş...kolay gelsin...

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
sık bir çalısma sloganda bi acayiplik var sanki...

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel bir çalışma olmuş kaliteli ve şık duruyor... slogandaki yazı karakteri birbirine girmiş

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
sana mı ait yoksa müşterinin kurgusu mu bilmiyorum ama düşünce güzel..
Sloganın, helikopterin mecazi olarak kattığı güzel anlamı gerçekmiş gibi göstermesi çalışmayı öldürmüş diyebilirim... Ayrıca orada işe espri katan helikopterin kendi değil, savaşçı yönünün olması.
Slogan OUT! ;)

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Teşekkürler yorum için.Sadece çizim ve düzenleme bana ait.Slogan müşterinin önceden başka bi ajansa yaptırdıgı başka bi tasarımda kullanılmıştı tekrar o slogan kullanılsın istendi.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Arkadaşlar lütfen bu tarz sorunları kendi aranızda özel mesaj yoluyla halledin. Bizi hakim veya savcı gibi tasarımın kime ait olduğunu ispatlamaya zorlamayın, buna ne gücümüz nede zamanımız var. Burda bizim amacımız bildiğimizi, bildiğimiz kadarıyla paylaşmak.
Barış ve bora çok değerli paylaşımlarıyla forumumuza katkıda bulunan üyelerimizdir. Biz grafikerler.net yönetimi olarak herhangi bir üyenin yanında veya karşısında yer alamayız.

Konunun kişiselleşmeden çözülmesini umuyorum.

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
helikopterde az biraz daha uğraşırsan olacak sanırım karikatür...

ayrıca renk konusunda bir kaç problem var onlarıda giderirsen güzel çalışma olur.

bide unutmadan; Helikopter değil ama güçlü ve güvenli. biraz farklı durmuş bence biraz farklı uygulamalar denesen (zamanın varsa tabi)

tebrikler...