Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kodak preps yardım

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
Arkadaşlar elinde preps programının resimli anlatımı olan varmı paylaşırsanız sevinirim

yunushaytaoglu

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar ben istanbuldan ben bu programı arıyorum nerden bulabilirim bilginiz var mı kullanmayı biliyorum yanlız elimde bu program yok

Grafik34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Var millet parayla ders veriyo bide resimli anlatım istiyorsunuz pes valla.:surprised:
Elden ayaktan düüşünce, gözler ekranda bir şey göremeyince bu meslegi yine sizmi yapacaksınız ? çalışkan türk gençlerine yaptıgımız meslekleri ögretmemiz gereklidir.

Çalışkan drüst Türk gençlerinden Baskı öncesi bilgi almak ve montaj programı ögrenmek isteyen PM atsın. (preps5-6, dyna, signasation,fastimpo)

nejat

🌱Yeni Üye🌱
.

Elden ayaktan düüşünce, gözler ekranda bir şey göremeyince bu meslegi yine sizmi yapacaksınız ? çalışkan türk gençlerine yaptıgımız meslekleri ögretmemiz gereklidir.

Çalışkan drüst Türk gençlerinden Baskı öncesi bilgi almak ve montaj programı ögrenmek isteyen PM atsın. (preps5-6, dyna, signasation,fastimpo)

Yavrum sen rahat ol benim piyasaya yetistirdiğim ve herbiri düzgün mevkilere gelmiş onlarca kişi var bilgi paylaştıkça çoğalır ama herşeyin bir adabı etiği var bu işi iki tuşa basıp bende yaparım abey diyenler ayağa düşürdü bu tavır benim elden ayaktan düşeceğim zaman değil sizin elden ayaktan düşeceğiniz zaman size acısını hissettirecek kaç kişi aldığı maaştan memnun kaç kişi yaptığı işin değerini alıyor behey bol keseciler, ben yapacağımı zaten yapmışım adam yetiştirme mertebesine gelmiş bir çok kişiyi filmci ctp elamanı yetkilisi yapmışım elden ayaktan düşünce bunun keyfiyle yaşarım sen rahat ol içini geniş tut bu sana gerekicek sen Türk genci falan derken abeyy diyen bir güruh bu mesleğinde ağzına ...çtı bile sen buna uyan önce yavrum.

apricot

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kodak resmi sitesinde programın kulanımı ayrıntılı olarak anlatılmıştır videolu olarak.
header3.jpg

https://ecentral.kodak.com/eCentral...ce=rss&utm_medium=wn&utm_campaign=preps6train

ultrask1

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar Kodak Preps 6 için eğitim seti varmı video yazı vs yardımcı olursanız çok sevinirim öğrenmek istiyorum

kodak resmi sitesinde programın kulanımı ayrıntılı olarak anlatılmıştır videolu olarak.

Verdiğiniz link eror diyor çalışmıyor