Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

konferans afişi

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
konfzk3.jpg

aslında yok böyle bi konferans
paylaşmak istedim yorumlarınızı da merakla bekliyorum

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bence hoş..acemi olarak soyliyorum:)) bende bilmek istiyorum kadınlar ne ister? acaba erkekler ne ister? bu konu daha once hiç kimse açmadı...:)) ellerine sağılık..tatlı bir çalişma

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bi şe ydeğil:) bakalım profy ne değecekler:)

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet merakla,nefesimi tuttum yapılacak olan iyi veya kötü yorumları bekliyorum ben de.=)

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
baktım baktım bişey bulamadım :) sonunda bişey dikkatimi çekti kadınlar ne ister yazısında k büyük n büyük i neden küçük:) ayrıca köşedeki çiçekler kenarlara çok yakın kesimde zarar görebilir (hani olurda basılır falan :) )

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
baktım baktım bişey bulamadım :) sonunda bişey dikkatimi çekti kadınlar ne ister yazısında k büyük n büyük i neden küçük:) ayrıca köşedeki çiçekler kenarlara çok yakın kesimde zarar görebilir (hani olurda basılır falan :) )

teşekkür ederim:) dikkatsizliğimden dolayı utandım.hemen düzelttim:)

genco1973

🌱Yeni Üye🌱
bir afiste aslolan, ilk bakisin birinci saniyesinde hedef kitlesine hitap edebilmesidir. afislerde tum dengeler buna gore kurulur. hedef kitleyi ceken ana unsur bazen slogan olur, bazen resim... sizin tasariminiza bu acidan bakinca; obje dengelerinin esit oldugu gozlemleniyor. obje dengeleri bir tasarimda esit olursa, ve yine bir tasarimda gerekli bos alanlar birakilmazsa, tasarimin geneli kutlelesir. tum objelerin ilk bakista tek bir kutle olmasidir bu. oysa, tasarimlar dengeler uzerine kurulur ve goz bir tasarimin uzerinde tasarimcinin yonlendirmesine gore dolasir. tasariminiza, bir de bu aciklamalar isiginda bakmanizi oneririm. sizce bu ilan ilk bakista birsey afise ediyor mu?

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazı Fontlarının Hepsi Aynı Olsun Okunabilmesi Açısından Elyazısı fontu kullanma derim... ve Sİyah Kullandığın Fontlarıda Açık Renk Yapmanı Öneririm Kolay Gelsin...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Biraz Sade Kalmış Gibi Resim Kullansaymışın Keşke, Eline Sağlık Yinede
Konu İlginç Geldi Basit Bir Çalışmada Ben Yapayım dedim ;)

82032821od6.jpg

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
kızmak darılmacak yok çok basit olmuş :D (en üstteki afiş) :D

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
kızmak darılmacak yok çok basit olmuş :D (en üstteki afiş) :D

tamam öyle olsun bi daha konuşma benle:) arkadaşım teşekkür ederim yorumun için. daha hareketli bi çalışma hemmen yapıyorum.

Yazı Fontlarının Hepsi Aynı Olsun Okunabilmesi Açısından Elyazısı fontu kullanma derim... ve Sİyah Kullandığın Fontlarıda Açık Renk Yapmanı Öneririm Kolay Gelsin...

teşekkür ederim arkadaşım yeni yapacağım çalışmada buna dikkat edeceğim.

Biraz Sade Kalmış Gibi Resim Kullansaymışın Keşke, Eline Sağlık Yinede
Konu İlginç Geldi Basit Bir Çalışmada Ben Yapayım dedim ;)

82032821od6.jpg

teşekkürler fikir için. önerinizi dikkate alıyorum.:)

bir afiste aslolan, ilk bakisin birinci saniyesinde hedef kitlesine hitap edebilmesidir. afislerde tum dengeler buna gore kurulur. hedef kitleyi ceken ana unsur bazen slogan olur, bazen resim... sizin tasariminiza bu acidan bakinca; obje dengelerinin esit oldugu gozlemleniyor. obje dengeleri bir tasarimda esit olursa, ve yine bir tasarimda gerekli bos alanlar birakilmazsa, tasarimin geneli kutlelesir. tum objelerin ilk bakista tek bir kutle olmasidir bu. oysa, tasarimlar dengeler uzerine kurulur ve goz bir tasarimin uzerinde tasarimcinin yonlendirmesine gore dolasir. tasariminiza, bir de bu aciklamalar isiginda bakmanizi oneririm. sizce bu ilan ilk bakista birsey afise ediyor mu?

teşekkür ederim. kendime pay çıkardığım yerler oldu tabi, doğru mu çıkardım bilemiyorum.afişe benzememiş daha çok hareket taşıyan hayal dünyasını çalıştıran bişey olsun mu diyorsunuz?

bunu bugün yaptım
yorumlarınızı bekliyorum
kadnlarneistergt1.jpg

https://img520.imageshack.us/img520/6718/kadnlarneistersu0.jpg
yani bunu:S
ama beceremedim herhalde

Moderatör tarafında düzenlendi:

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
kadnlarneistersu0.jpg

evet bu ilkinden daha güzel olmuş hatta çok çok daha güzel ;)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
dierinden güzel olmus...

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
kadılar ne ister? herseyi ister. istekler bitmez.... bak kadın iyice yukarı uzanıyor :D ben bu anlamı çıkardım hosuma gitti baya :D

soru isaretleri de hos olmus.
ustalarımız daha iyi bilirler ....

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
kadılar ne ister? herseyi ister. istekler bitmez.... bak kadın iyice yukarı uzanıyor :D ben bu anlamı çıkardım hosuma gitti baya :D

soru isaretleri de hos olmus.
ustalarımız daha iyi bilirler ....

sağol arkadaşım. elbette ustalarımızın fikirleri bizi hoşnut eder:)