Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Konya Grafikerleri İftar Yemeğinde Buluşuyor

deletor

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar bende konyadayim ama inanın şu saat itibari ile haberim oldu.Gelmek ve sizlerle tanışmayı çok isterdim. Neyse artık bundan sonraki ilk toplantıda hepinizle tanışırız. Sahi bundan sonraki bayramlaşma toplantısı nerde? :D

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
süpersiniz arkadaşlar :) güzel bir toplantıya daha imza attınız :)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
evet kah güldük kah eğlendik bir buluşmayıda geride bıraktık:)
konya grafikerleri olarak farkımızı gösterdik ve çok eğlenceli ve bir o kadarda faydalı bir iftar yemeğine imza attık.gelemiyen arkadaşlar adına üzüldüm
gelen arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum bidahaki buluşmada görüşmek üzere...
bizi izlemeye devam edin:)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Oldukça eğlenceli bir buluşma oldu gerçekten. organizasyon için mustafa arkadaşımıza teşekkür ederim. gelen bütün arkadaşlara da aynı şekilde teşekkür ederim.

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çekilen fotoğrafları arkadaşlarımız yayınlarsa bu güzel iftar yemeğinin karelerini arşivimize almış oluruz.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
hiç yayınlamasak daha iyi hasan:)
ben gördüm çekilen fotoları makinadan dolayı sanırım hepsi bulanık çıkmış bikaçtane düzgün foto var onuda melek koymuş zaten
bir makina daha vardı onunlada baya çekim yapıldı o kimindi ondakiler daha düzgün çıkmış olabilir
en düzgün fotolardan biri bu diğerlerini siz düşünün artık:)
1005144copyzv9.jpg

mavicizgi35

🌱Yeni Üye🌱
Güzel bir yemekti
bütün arkadaşları tanıdığım için mutluyum sizlerden öğreneceğim çok şey var herkese teşekkürler

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Harbi abi nasıl foto çekmiş garson oruç başına vurmuş diyecem olmayacak oruçuda açmıştı ama naslı başardıysa artık gidip bi tebrik etmek gerek bir daha buluşma yaparsak :)

myekran

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.myekran.net
Gerçekten çok kötü çekilmiş, tahir'in çektiği fotolar bende var arkaşlar ama onlarda bizler düzgün çıkmamışız :) isteyene mail adresine göndereyim zipli halini..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Gerçekten çok kötü çekilmiş, tahir'in çektiği fotolar bende var arkaşlar ama onlarda bizler düzgün çıkmamışız :) isteyene mail adresine göndereyim zipli halini..

valla o fotolarda ben ben olmaktan çıkmışım bir acayip birşey olmuşum yav. boşver onları mail ile paylaşalım:))

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
aslında aramızda sağlam fotoğrafçılar vardı:)) buna rağmen işi garsonlara bıraktık. keşke bizim makinayı getirseydik. ama eminimki o makinayı getirseydim ben o karelerde olmazdım. gerçi olduğum karelerde olmasaydım daha iyiydi:) kötü çıkmışım çünkü:))

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
musatafa bide benim makinayı çöpe at dedin garsonu çöpe atmak lazımmış :D

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Keyifli bir toplantı olmus emeği gecen arkadaşlara teşekkür ederim daha nice nice böyle güzel, kalabalık ve keyifli toplantılarımız olur umarım...

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet arkadaşlar çok keyifli bir ortamdı hiç unutamıyacağım, bütün arkadaşlara anlatıyorum. bana "susartık ferideeeee diyorlar..." Tabi onlar o anı yaşamadıkları için bilemiyorlar yada kıskandılar. neyse çok uzattım. gelen bütün arkadaşlara tek tek teşekkürediyorum en kötü günümüz böyle olsun :)

myekran

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.myekran.net
Ne Yapalım ilk buluşmada böyle oldu, tecrübe olsun..
Gerçekten buraya koymaya çekindiğim için mail ile göndereyim dedim seruvenist.. İSteyen olursa pm atsın göndereyim, belki güzel çıktığımız bir kare vardır :)