Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kösedere şenlik afiş çalışması

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Örnek Afişlerim burada ve silzerinde öneri ve bana yapabileceğiniz çalışmaları paylaşmanızı dilerim
afi4.jpg

afi3.jpg

Benzer konular

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
1. si güzel ama bazı değişiklikler olursa daha da şen olabilir.
Mesela 3 ile noktanın ayrı olması kafa karıştırıcı ve karakter kötü.İkincisi ben hiç sarı üzüm görmedim.Aşağıdaki boş yerde göze batıyor.Yukarı sadece şişe yi ve üzüm resmini koyup aşağı şenlik tarihini yazıp bi denemelisin bence.
---Başarılar

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
1. si güzel ama bazı değişiklikler olursa daha da şen olabilir.
Mesela 3 ile noktanın ayrı olması kafa karıştırıcı ve karakter kötü.İkincisi ben hiç sarı üzüm görmedim.Aşağıdaki boş yerde göze batıyor.Yukarı sadece şişe yi ve üzüm resmini koyup aşağı şenlik tarihini yazıp bi denemelisin bence.
---Başarılar

Yüzlerce renk tonuna sahip beyaz üzümlerin oldugunu biliyormuydunuz...dip not size :)...

İkiside güzem ama arkdasında dedigi gibi 3 ile noktanın fontları cok basit olmuş..emegine saglk

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilginize teşekkür ederim dikkate alacağım sultaniye üzüm bulabildiğim bunlar yeşil üzümde olmaz güneşte kalmayan verimsiz üzümler yeşil olur birde bizim üzümler şaraplıkta olmadığı için ama renk tonunuda dikkate alacağım sizin gibi dostların eleştirileri ile daha güzel birşey ortaya çıksın istiyorum saoğlun

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel çalışmalar fakat üzümü keşke sarı vermeseydin biraz sönük kalmış gibi halbuki benim anladığım kadarıyla resmi öne çıkarmak istemişsin resmin hatlarını biraz daha belirgin yap bence birde renginde değişiklik yap. İyi çalışmalar emeğine sağlık.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
fontlar we renkleri pek uyumlu değil resimle düşünce güsel üzerinde çalışılırsa güsel bişiy çıkabilir emeğine sağlık.

MixbaL

🌱Yeni Üye🌱
-3üncü yaparken nokta ayrı kalmış fontlar basit olmus.
-bu afişte vurgulanmak istenen Üzüm Şenliği iken Kösedere daha baskın olmuş. İstenilen sönük kalmış.
-üzüm üzerinde bir kaç oynama ile iştah açan bir görsellik elde edebilirsin :)

iyi çalışmalar, kolay gelsin :)