Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kraft torba ambalaj tasarımı

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eposan yapı kimyasalları için yapmış olduğum kraft torba çalışması
ambalajsunum2copy.jpg

Benzer konular

siyahpusula

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nasıl bir torba bu anlayamadım?

siyahpusula

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
20 kg'lık kraft torba, yapı kimyasallarında toz ürünler için kullanılır. yada en basitinden çimento torbası gibi birşey ancak daha küçük. iyi çalışmalar

öyle desenize yahu... bende ip arıyorum, sap arıyorum.... yah allah, cahillik işte...
çimento torbası gibi birşey dediğiniz için ekliyorum... bence çok daha fazlası olmuş o halde... logosuna daha yakından bakınca, çok şık duruyor... renklerde
belki biraz çok gri olduğu içindir donuk geldi... hafızam beni yanıltmıyorsa logoda kırmızı renk vardı... yani çalışma 2 renk...
o halde çok ince kırmızı çizgiler eklenebilir diye düşünüyorum...
açıklamasını yaptığınızda daha fazla anlaşılır oldu... yorum yapmasıda kolaylaştı...
elinize sağlık... iyi çalışmalar...

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
öyle desenize yahu... bende ip arıyorum, sap arıyorum.... yah allah, cahillik işte...
çimento torbası gibi birşey dediğiniz için ekliyorum... bence çok daha fazlası olmuş o halde... logosuna daha yakından bakınca, çok şık duruyor... renklerde
belki biraz çok gri olduğu içindir donuk geldi... hafızam beni yanıltmıyorsa logoda kırmızı renk vardı... yani çalışma 2 renk...
o halde çok ince kırmızı çizgiler eklenebilir diye düşünüyorum...
açıklamasını yaptığınızda daha fazla anlaşılır oldu... yorum yapmasıda kolaylaştı...
elinize sağlık... iyi çalışmalar...

bu torbada ip ve sap yok :) Müşterinin 50 kadar ürünü olacak, klişe ve baskı bedelleri sebebiyle iki renk üzerinden çalışılmasını istedi. kırmızı çizgiler güzel fikir, deneyim. yorumun için teşekkürler. iyi çalışmalar

siyahpusula

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
baskıya girdikten sonrada görelim... ben teşekkürederim... iyi çalışmalar...

beyazajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işte bu çok hoşuma gittii..
güzel olmuş..

|akfbrcn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mükemmel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık. İyi çalışmalar.

hknhost

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hakanmercan.com
Bende renkler olmamış.çünkü kraf olacakca kahverengi ve siyah tonları olması koyu renkler yani.zaten kraf kagıdı kahverengidir.üzerine ancak değişik renkler uygulayabilirsin.ve beyaz renkte basamazsınız