Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
"Seri Katiller" serisinin 8. Çalışması; Randy Kraft...

SK08.jpg

Diğerleri neler di?

7. William Heirens
6. John Wayne Gacy
5. Albert Fish
4. Jeffrey Dahmer
3. Elizabeth Bathory
2. Ted Bundy
1. David Berkowitz

Benzer konular

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık kardeşim... bende yeni çalışma ne zaman gelecek die bekliodum... =)
ama şu alandaki yazılar keşke olmasaydı
421.jpg

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Yine ellerine sağlık... Siyah beyaz yakışmış yollara.Ama yine de typografi etiketin kırmızı mı olsaydı ki?

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
eline sağlık kardeşim... bende yeni çalışma ne zaman gelecek die bekliodum... =)
ama şu alandaki yazılar keşke olmasaydı
421.jpg

teşekkür ederim cengizcim, valla yoğunluktan pek mümkün olmuyor bu ara çalışmam, aslında o yazılar niye öyle dışarda dersen, zaten ilk çizimle bütünleşik değil hatta havaya kalkış açılarıda farklı, orada bir yükseliş yakalamaya çalıştım ama çok anlatamamışım belli ki :)

Yine ellerine sağlık... Siyah beyaz yakışmış yollara.Ama yine de typografi etiketin kırmızı mı olsaydı ki?

teşekkür ederim efoja, o bant ı aslında polis şeritlerini andırması için öyle sarı yaptım, olur ya o beyaz ceset şeridinin etrafını sararlar, ama oda pek açık olmamış herhalde :))

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben sarı bantın esprisini anladım. Bence net anlaşılıyor. Ben yukarıdaki etiketi demiştim aslında. Hani Randy Craft yazan. Ama bir fikir sadece. Böyle kötü durmuyor. Ama ön planda da değil.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Ben sarı bantın esprisini anladım. Bence net anlaşılıyor. Ben yukarıdaki etiketi demiştim aslında. Hani Randy Craft yazan. Ama bir fikir sadece. Böyle kötü durmuyor. Ama ön planda da değil.

hee pardon :) olabilir di kırmızı aslında denemedim de değil amma gri daha yakışıklı durdu üstünde açıkçası, bende gri bıraktım, teşekkür ederim ilgin için ;)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
benim bakış açım farklıymış... öyleyse sorun yok =) eline sağlık...

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her seferinde farklı şeyler denemen hoş:). Çalışmalarında monotonluk yok, Bu önemli bir şey bence.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
iyice sardınız bu işi kardeşim zevkle izliyorum valla kurban olmak istemem o yüzden listeye sadece katılımcı olarak yazarsın yazacagın zaman :D
bir ara el atıcam ama izlemekten ve calısmaktan vakit bulamıyorum buaralar :(:angel:
eline sağlık kardeşim... devamını beklyoruz;

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
değişik ve güzel bir iş emeğine salık

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bende diyordumki ne zaman gelecek bu serinin devamı...söz etmemiştin sürpriz yapıcakmışsın anlaşılan...seriye 7 den sonra baya ara verdin...ve nihayet geldi çalışma...güzel çalışma olmuş cnm...herzaman olduğu gibi...cengiz arkadaşım gibi düşündüm ilk başta ama dile getirmişsin gerekçesini...devamını bekliyorum, biliyorum yoğunsun ama arası fazla olmasın...kolay gelsin...seri katil adayı...:):):)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
çok teşekkür ederim arkadaşlar, yorum ve beğenileriniz için...

bende diyordumki ne zaman gelecek bu serinin devamı...söz etmemiştin sürpriz yapıcakmışsın anlaşılan...seriye 7 den sonra baya ara verdin...ve nihayet geldi çalışma...güzel çalışma olmuş cnm...herzaman olduğu gibi...cengiz arkadaşım gibi düşündüm ilk başta ama dile getirmişsin gerekçesini...devamını bekliyorum, biliyorum yoğunsun ama arası fazla olmasın...kolay gelsin...seri katil adayı...:):):)

hehe evet cnm biraz ara verdim ama geldi yenisi, gelecekte devamı elbet ama eskisi kadar sık olabilir mi bilmiyorum :)