Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Küçük "ı" Harfini Yazmak

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar herkese selamlar,
Flexi 7.5 programını kullanıyorum. Küçük "ı" harfini nasıl yazabiliriz? "ı" harfini yazarken "Ý" şeklinde bir harf çıkıyor. Bunun bir yolu yöntemi var mı? Bir örnek verecek olursak : Yazmak istediğim yazı "kartı", Flexi 7.5'le yazdığımda "Ý" şeklinde yazıyor. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Benzer konular

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba Seyit hocam sorununuzu farklı bir font ile yaparak düzeltebilirsiniz.

mesh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar herkese selamlar,
Flexi 7.5 programını kullanıyorum. Küçük "ı" harfini nasıl yazabiliriz? "ı" harfini yazarken "Ý" şeklinde bir harf çıkıyor. Bunun bir yolu yöntemi var mı? Bir örnek verecek olursak : Yazmak istediğim yazı "kartı", Flexi 7.5'le yazdığımda "Ý" şeklinde yazıyor. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Yazmak istediğinizi notepad veya word de yazdıktan sonra kopyala yapıştır yapın.İşe yarayacağını düşünüyorum.

lugedas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence bilgisayarın dil ayarlarını da kontrol edebilirsin

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu güzel bilgilerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bilgi için teşekkür ediyorum, bilgisayarın dil ayarı Türkçe olduğunu sanıyorum, Word ve Excel'de böyle bir sorun yaşamıyorum, Denetim Masası > Bölge ve Dil Seçenekleri'ne baktım, dil Türkçe yazıyor, başka bir ayarı var mı?