Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kurtlar vadisi afiş çalışmam

lightmanxxl07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

vadzz5.jpg

Benzer konular

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
abdüülün kanlı manlı fotosunu koymasaydın keşke gayet başarılı sonunu düşünen kahramn olamaz sözününn yazı fontu farklı olsaydı güzel olrdu

veliaht41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çok başarılı tebrik ederim sizi

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Neceti Şaşmazın adını ortada daha büyük koymalıydın, fotolararın dizilimi bence olmamış abdül ve memetiyi sağa sola polatıda ortada kullanmalısın birde sloganı daha çarpıçı şekilde allta adaha büyük kullanmalısın ellerine sağlık

marduk23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
diziyi hiç izlemedim ve izlemekte istemiyorum ama herkes slogana takmış durumda.bildiğim kadarıyla slogan zaten eski o yüzden allah allah bi durum olmaması normal.necati abimizde olduğu yerde iyi duruyo.
emeğine sağlık bence iyi bi çalışma.

gulay57

🏅Acemi Tasarımcı🏅
amacına uygun görunuyo ellerıne saglık ama sankı resımlerde boyutlar olarak oynamalar yapabılırdın ve renklerı az da olsa kırman göze daha hoş görünebilirdi ama benceeeee tasarım senın yıned3e ellerıne saglık:)))

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
bu diziye çuval geçirsen yakışır, ellerine sağlık arkadaşım 10 numara olmuş:)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
o adamın giysili bi fotosu olsaymış daha ii olurmuş die düşünuorum yinede emeğine sağlık

ultracoust

🏅Acemi Tasarımcı🏅
icons media kurtlar vadisini sunar güzel olmuş dostum eline sağlık gerçi sana bunu hergün işyerinde söylüyorum ama bide forumda söyliyim dedim

geomania

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sloganın sönük kalmasına yapılan yorumların diziyi izlemek ile alakası ya da sloganın kendisiyle alakası yok. font olarak çok ince ve afişte yerleşim olarak çok arkaplanda kalmış. yani gayet düz bir şekilde yazılmış.
izlemediğin bişey için afiş yapmak da ilginç :D en azından fikir sahibi olmak gerekir konusu hakkında. bu afişte memati başrolde ve kötü karaktermiş gibi duruyor.