Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kurumsal kimlik çalışması

drd38

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kurumsalpw3.jpg

dekorasyon firması için yaptığım kurumsal kimlik çalışması yorumlarınızı bekliyorum
şimdiden tşk...

sieraalfa

🌱Yeni Üye🌱
Eline Emeğine sağlık dostum çok hoş olmuş bir küçük fikir kırıntısı olsun istersen antetli kağıtta da bir kaç ince siyah çizgi kullansan sanki ışık rengi olacak hoşçakal

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma olmuş ama şu gri parçaların dört tane olması yerine yataydaki boşlukları kaldırarak iki parçaya düşürmek daha mantıklı gibi. hemde bu şekilde olunca D harfine dahada benzeyecek hemde işlerin kenarlarına koyduğumuz cros şekillerine benzemekten kurtulucak.

mevlüt_dursun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bi çalışma olmuş tebrikler

banda böyle bir logo yaparmısın

drd38

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkürler kros çizgilerine menzemesini birazda müşterinin istemesinden dolayı oldu ... mevlüt sanada yaparım neden olmasın bende kendimi geliştirmiş olurum :)

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle güzel çalışmalar ellerine sağlık fakat dekorasyon firması için biraz daha naif daha zarif bişiler yapsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum... Biraz sert duruyor bence..

Mustafa Cetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sagLik guzeL oLmus
AntetLi kagitta en aLta iLetisim biLgiLerini de yaz bence ;)
iyi caLismaLar ;)

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel çalışma eline sağlık... Başka çalışmalarını eklemeni de bekliyoruz...

hacibey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım güzel ama kullanılabilir değil mesela zarfta pul yerine logo gelmiş yanlış, renk secimleri güzel, logo güzel

drd38

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için tşk

ErdeN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence de güzel olmuş hocam, eline sağlık

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
calışmaların cok hos fakat ovalliklerde baya sıkıntı yasamıssın..onları gözden kacırma bence ;).. kolay gelsin

Dursun Yilmaz

🌱Yeni Üye🌱
fiyat teklifi nasıl hazırlanmalı

değerli arkadaşlar, ve site yöneticileri burası hayli hoşuma gitti ama ya ben henüz alışamadım ya da site kullanımı biraz karışık her neyse yine ellerinize sağlık

benim sorum şu yurt dışında ajans işletmeciliği yaptım çalıştığım ülke 3. sınıf bir ülkeydi orada kuralları kaideleri biz koyuyorduk

şimdi izmirde bir ajans açtım ama türkiye piyasası bana yabancı öğrenci olarak gittim 10 yıl sonra döndüm şimdi bir bocalamna yaşyorum mesala fiyatlar konusunda hiç bir fikrim yok rakip yada meslektaşlara gidip siz hizmetlerinizi nasıl fiyatlandırıyorsunuz da soramıyorum bu konularda bir kaynka ta bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim mesele özetle
Tam hizmet ajansı olarak KOBİLERE hizmet vermeyi planlıyorum ama bu hizmetleri nasıl fiyatlandıracağım nasıl teklif vereceğim bilmiyorum örneğin bir kurumsal kimlik çalışmasının bedeli nedir

bu arada kendi logom ve isim hakkında da eleştiri yaparsanız sevinirim

Dursun Yilmaz

🌱Yeni Üye🌱
değerli arkadaşlar, ve site yöneticileri burası hayli hoşuma gitti ama ya ben henüz alışamadım ya da site kullanımı biraz karışık her neyse yine ellerinize sağlık

benim sorum şu yurt dışında ajans işletmeciliği yaptım çalıştığım ülke 3. sınıf bir ülkeydi orada kuralları kaideleri biz koyuyorduk

şimdi izmirde bir ajans açtım ama türkiye piyasası bana yabancı öğrenci olarak gittim 10 yıl sonra döndüm şimdi bir bocalamna yaşyorum mesala fiyatlar konusunda hiç bir fikrim yok rakip yada meslektaşlara gidip siz hizmetlerinizi nasıl fiyatlandırıyorsunuz diye de soramıyorum bu konularda bir kaynka ta bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim mesele özetle
Tam hizmet ajansı olarak KOBİLERE hizmet vermeyi planlıyorum ama bu hizmetleri nasıl fiyatlandıracağım nasıl teklif vereceğim bilmiyorum örneğin bir kurumsal kimlik çalışmasının bedeli nedir

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

şimdi izmirde bir ajans açtım ama türkiye piyasası bana yabancı öğrenci olarak gittim 10 yıl sonra döndüm şimdi bir bocalamna yaşyorum mesala fiyatlar konusunda hiç bir fikrim yok rakip yada meslektaşlara gidip siz hizmetlerinizi nasıl fiyatlandırıyorsunuz diye de soramıyorum bu konularda bir kaynka ta bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim mesele özetle

İlk önce konuyu doğru yerde açmakla başlayabilirsiniz, site karışık değil ama yalnış yere konu açmakla biraz da siz karışıklığa neden oldunuz, asıl konu sahibibinin konusunu boş yere işgal etmemiş olursunuz.

Konunuzu bu başlık altında açabilirsiniz.
https://www.grafikerler.net/isverenlerin-soru-ve-sorunlari-f223.html

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
te allam :D çok merak ediyorum nasıl bir hararetle buraya yazı yazdığını 2008 konusuna :D

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
O harfine yaptığın şekil bazı yerlerde D harfi için yapılmış gibi duruyo ve figürün üzerine yazılar çıkmış hoş görünmüyor
genede emeğine sağlık