Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

LOGO-ARMA-GİF ANİMASYON vb Çalışmalarım

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟

Devamı Gelecek...

E-devlet logo yarışması için hazırladığım bu logolarla katılmıştım. Nedense yarışma sonuçlandırması aylarca sürdü (!!!!) Ve tabi sonuç açıklandı..

thumb_885144300.gif
thumb_257192851.gif
thumb_995700655.gif

thumb_100397396.gif
thumb_689005497.gif
thumb_780223022.gif

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
BUNLAR DA DİĞER ÇALIŞMALARIMDAN SADECE BİR KAÇ TANESİ... 500 Küsür bayrak çalışmam var... Onları da zamanı geldikçe ekleyebilirim...

sieraalfa

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba hepsi süper olmuş eline sağlık
animasyon lu logo ihtiyacım olacak sana müracaat edebilirmiyim

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba hepsi süper olmuş eline sağlık
animasyon lu logo ihtiyacım olacak sana müracaat edebilirmiyim

Olabilir kardeş ....

İki adet de forumumuz için gif animasyon

Bunlar da yeni Bayrak Çalışmam. İlk olarak www.grafikerler.net e ekledim... Umarım Beğenirsiniz..

Not: Bu arada Firmalar , Şirketler vb. için Logo ve Gif Animasyon , Kartvizit vb. tasarımı yapılır.. İlgilenenlere :)

www.grafikerler.net forum sitemiz için hazırladığım LOGO çalışmaları.. Başka bir proje için hazırladığım kalıbı uyarladım... (Biraz aceleye geldi eksikler elbet olacak)

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
BİR ÜNİVERİSTE HAZIRLIK DERSHANESİ İÇİN YAPTIĞIM PHOTOSHOP ÇALIŞMALARI.... (ilk çalışmalarımdan :) )

Bu da öylesine bir çalışma.. Web sayfasına koymak için hazırlamıştım...

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bunlar da istek üzerine farklı iki web sayfası için hazırladığım çalışmalar...

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu da başka çalışmalarım.. Uygun Arapça Fontları kullanırsanız istediğiniz renk tonunda değişik resim işleme programları ile efekt ve kaplama yapabilirsiniz... (NOT : RESİMLERE TIKLARSANIZ DAHA BÜYÜK HALİNİ GÖREBİLİRSİNİZ)

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Hüzel olmuş ama şu polatlı olan pek hoş olmamı... Polat çok yersiz kaçmış sanki.. Sonuçta o biroyuncu ve o da bir film karakteri... Yalnız Türk bayrakları olsa daha iyi olurmuş :) Ayrıca bordo berelilerin kolunu silmeyi unutmuşsun :D Kollarının arasında arka fon olması gereken kolun boşluğu var :) Çok göze çarpıyor... Gözden kaçırmışsın sanırım :)

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel olmuş ama şu polatlı olan pek hoş olmamı... Polat çok yersiz kaçmış sanki.. Sonuçta o biroyuncu ve o da bir film karakteri... Yalnız Türk bayrakları olsa daha iyi olurmuş :) Ayrıca bordo berelilerin kolunu silmeyi unutmuşsun :D Kollarının arasında arka fon olması gereken kolun boşluğu var :) Çok göze çarpıyor... Gözden kaçırmışsın sanırım :)

Son hali başka dosyada idi düzeltilmemişini eklemişim... Haklısın kardeş... :) Çok sırıtıyor ... Dediğim gibi bu son hali değil...

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bunlar da başka çalışmam....

Bir Logo çalışması daha... :)

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar özellikle gif lere bayıldım emeğine sağlık

herainrose

🌱Yeni Üye🌱
bazı çalışmalarında renkler çok içiçe girmiş zeminle.kafa karıştırıyor.

zxczxc

🌱Yeni Üye🌱
Tebrikler
Güzel Tasarımların Var Başarının Devamını bekelrim
paylaımın İçin Teşekürlerimi Dilerim :)

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kendi çalışmalarım için hazırladığım 270 Adet PSD & JPEG Formatında BAYRAK (Ay Yıldız) Zipli olarak ektedir... PSD formatında olan AY YILDIZLARI (Her birinde 30 adet var) Layerden seçip kullanmak istediğiniz resim veya Banner vb. şeylere aktarabilirsiniz... Aktardıktan sonra ebadı ( image size) ile oynayarak istediğiniz büyüklükte ihtiyacınıza uygun şekilde ekleyebilirsiniz... Ay yıldızlar ilk resimdeki ebattatdır.. Diğerlerini fazla yer kaplamasın diye görünümünü küçülttüm ...

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bunlar da Takımlarımız için hazırlamış olduğum GİF ANİMASYONLAR... Şu anda bir çok forumda yayılmış durumda... Eeee fanatikler hemen kapıvermişler...

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
Harika kulüb gifleri arkadaşım bunları hangi programda yapıyorsun ve mümkünse nasıl yaptıgın konusunda biraz görsel anlatım yaparmısın gerçekten hoş olmuş arkadaşım kolay gelsin...:)

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Harika kulüb gifleri arkadaşım bunları hangi programda yapıyorsun ve mümkünse nasıl yaptıgın konusunda biraz görsel anlatım yaparmısın gerçekten hoş olmuş arkadaşım kolay gelsin...:)

XARA 3D6 programı ile... İnternet ortamında bilgi bulabilirsiniz... Zamanım olsa resimli anlatım yapmayı isterdim ama.. Programı internet ortamında arayıp bulabilirsiniz... Bilgi de öyle.. Sonrası programı keşfedip bol bol çalışma yapmaya kalıyor...