Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo hakkında yorum bekliyorum umarım doğru yapmışımdır yüklemeyi

denisreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logomuz2vy9.jpg

:iloveyou:

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışma görülüyor ama biz böyle başlıklar istemiyoruz
kuralları okursanız daha sağlıklı topikler açabilirsiniz

Forum Kuralları
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Haksız bir tepki vermek istemem ama "reklamcılık" sektörüne çalışma hazırlayan bazı arkadaşlar (ki bazıları konu açarken "işte logom, yeni firma logom, iş yerimin logosu vb." isimleri konu başlığı yapıyorlar) sürekli olarak bu renkleri kullanarak çeşitli çalışmalar hazırlamakta.Açıkçası bunlar birbirinin benzeri olmaktan öteye geçemiyor ne yazık ki.Böyle bir sektör için daha geniş bir çerçeve çizilmeli diye düşünüyorum."kalem, fırça vb." görselleride gereğinden fazla kullanılmakta.
Biraz dolmuşum sanırım :)
Kolay gelsin.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Olabilirliliği var ancak yazının rengi çiğ sanki biraz. Daha olgun bir renk kullanılırsa arka plandaki çok renkliliği dengeler sanırım.Kolay gelsin.

Son düzenleme:

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
pardon ama ben göremiyorum çalışmayı :S

topik

🌱Yeni Üye🌱
reklam kelimesinin altındaki yansımanın bir logo çalışmasına uygun olmadığını düşünüyorum. onun dışında biraz sıradan ama görsel olarak güzel bir çalışma.

denisreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkür ederim bundan sonra daha dikkatli olurum ilginiz için tekrar tşk ederim iyi çalışmalar

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş.ama renkler diğer ardaşlarında söylediği gibi çiğ duruyor.2-3 ton daha koyu yeşil daha ii durur.birde resimdeki işaretli yerler göze kötü geliyor.orayada bi çare düşünmelisiniz bence .kolay gelsin.
yenicoreldraw11ac1.jpg