Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo köroğlu tıbbı malzm.ltd.şti

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ikinci linktekilerin logo olduğunu söylemek zor
birinci linktekiler de aşırı karmaşık
yazıya ve şekli boğmuşsun çalışmaları
daha sade çalışmalar yapabilirdin

laterit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
önerilerin için teşekkür ederim
ikinci linktekiler istenilen değişik logo çalışması, firmanın isteği üzere çalışma yapıldı

qT_terry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birinci çizimini loğoya benzetemedim 2 loğon ise anlamsız geldi karman çorman ama emegine sağlık arkadaşım

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İsimden kaybediyor...Niye böyle bir isim seçerler ki? Hiç anlamam...

Köroğluuuuuu , heyyyt! höyyttt! ------Tıbbi malzeme!!! (Muhtemelen soyadlarıdır.)

Birde o LTD. ŞTİ vs vs olanlarak gerek yokki, kaldırın onları logodan...Logoda onlar yer almaz.Karışıklığa sebep olanlarda onlar zaten.

Daha çok çalışmanızı öneriyorum...

Tıbbi malzeme çok geniş bir sektör...Kullanabileceğiniz onlarca materyal var...

Kolay gelsin.

laterit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İsimden kaybediyor...Niye böyle bir isim seçerler ki? Hiç anlamam...

Köroğluuuuuu , heyyyt! höyyttt! ------Tıbbi malzeme!!! (Muhtemelen soyadlarıdır.)

Birde o LTD. ŞTİ vs vs olanlarak gerek yokki, kaldırın onları logodan...Logoda onlar yer almaz.Karışıklığa sebep olanlarda onlar zaten.

Daha çok çalışmanızı öneriyorum...

Tıbbi malzeme çok geniş bir sektör...Kullanabileceğiniz onlarca materyal var...

Kolay gelsin.

materyal konusunda haklısınız değişik bişyerlerde olabilir biz bunu seçtik
ltd.şti şirketin kendi istediği bir şey istediler bizde yaptık
evet çok çalışmam gerekiyor uğraşmak zorunda olduğum o kadar çok konu varki her birine yetişmeye çalışıyoruz.

bence bu isimden kimse kaybetmez tabiriniz çok kötü, iş yapılan bi firma karete salonu değil hayt huyt çağırsın bu konu hakkında yorum yapmamanızı önerir firma isimleri hakkında kullandığınız çağrışma içinde sizi kınıyorum

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Diğerlerine yorum getirmiyorum 1'inci linkte 3 'üncü çalısmanda şekilleri kaldır Yazının sağ üst köşesine ücgene benzer sembolle tamamla yeterli olucaktır. Çok çalışma yapman müşterinin kafasını karıştırır ve elbette çok taslak yapmanda işlerini basitleştirir.Örneklere bakarak sade olacak şekilde kullanıcagın materyalleri önce belirle sonra logonu sekillendir.Kolay gelsin.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
materyal konusunda haklısınız değişik bişyerlerde olabilir biz bunu seçtik

Siz onu seçtiyseniz (ki kesinsiniz)
Seçiminizde başarılar ozaman;)

ltd.şti şirketin kendi istediği bir şey istediler bizde yaptık

Şirketin istediği diye birşey yoktur! Logo içerisine bunlar yazılmaz,yazılırsa böyle karmakarışık olur...Bunu onlara anlatacaksınız....Dışına yazarsınız sonradan, orası kimseyi ilgilendirmez...

bence bu isimden kimse kaybetmez tabiriniz çok kötü, iş yapılan bi firma karete salonu değil hayt huyt çağırsın bu konu hakkında yorum yapmamanızı önerir firma isimleri hakkında kullandığınız çağrışma içinde sizi kınıyorum

Neye tabirim çok kötü? yazdıklarımı anladınız mı?
Firma ismi hakkında kullandığım çağrışımdan dolayı beni kınadınız:) Karate salonu çok kötü bir çağrışım dimi? Karate salonlarını mı küçümsüyorsunuz ? (ki o çağrışımı siz yaptınız, ben birsürü hayt höyt biliyorum) Kendi çağrışımınızı yine kendiniz kınamışsınız çok ilginç :)

Yazdıklarımı art niyet arayarak okursanız işte böyle kendinizle çelişirsiniz...İsmi beğenmeme gibi bir hakkım var (kişisel fikrim) ve bunu dile getirdim.Nasıl dile getireceğimi(ki kötü getirmedim) sizden öğrenmeyeceğim heralde....

Daha fazla uzatmıyorum...Bu yazdıklarımda da art niyet aramaya kalkmayın!

Unutmadan karete değil karate diye yazılır!

Son düzenleme:

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bütün bunların hepsini 15 dakikada yaptınız sanırım. logo demek zor. firma adını yargılamak bize düşmez. önemli olan o firmayı ve yaptığı işi gerçekten akılda tutacak bir çalışma ortaya koymak. kolay gelsin diyorum.

laterit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Siz onu seçtiyseniz (ki kesinsiniz)
Seçiminizde başarılar ozaman;)

Şirketin istediği diye birşey yoktur! Logo içerisine bunlar yazılmaz,yazılırsa böyle karmakarışık olur...Bunu onlara anlatacaksınız....Dışına yazarsınız sonradan, orası kimseyi ilgilendirmez...

Neye tabirim çok kötü? yazdıklarımı anladınız mı?
Firma ismi hakkında kullandığım çağrışımdan dolayı beni kınadınız:) Karate salonu çok kötü bir çağrışım dimi? Karate salonlarını mı küçümsüyorsunuz ? (ki o çağrışımı siz yaptınız, ben birsürü hayt höyt biliyorum) Kendi çağrışımınızı yine kendiniz kınamışsınız çok ilginç :)

Yazdıklarımı art niyet arayarak okursanız işte böyle kendinizle çelişirsiniz...İsmi beğenmeme gibi bir hakkım var (kişisel fikrim) ve bunu dile getirdim.Nasıl dile getireceğimi(ki kötü getirmedim) sizden öğrenmeyeceğim heralde....

Daha fazla uzatmıyorum...Bu yazdıklarımda da art niyet aramaya kalkmayın!

Unutmadan karete değil karate diye yazılır!

estğ. karate salonlarını kötülemedim bende orada çalıştım sadece karate salonu judo güreş salonlarında bu tür sesler çıkarırlar çinliler bunu iyi bilir :D
ben art niyet demiyorum sadece böyle çağrışma yapmayın dedim insanlar yanlış yönlendirme yapmayın köroğlu adında bir sürü iş yeri var yanlış anlarlar.
ayrıca karate diye yazmasını biliyorum sadece el hatası sizin hataları bi araştırsak yapışır kalırız
herneyse işi tartışma boyutuna getirmeyelim logoyu tartışalım beğendin beğemedin yorumun için teşekkür ederim eline ağzına sağlık, siz yorumcular sayesinde geliştireceğiz kendimizi, şimdiden teşekkür ederim

laterit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bütün bunların hepsini 15 dakikada yaptınız sanırım. logo demek zor. firma adını yargılamak bize düşmez. önemli olan o firmayı ve yaptığı işi gerçekten akılda tutacak bir çalışma ortaya koymak. kolay gelsin diyorum.

teşekkür ederim, çalışmamı yargılayın firmalarım hakkında kimse bişey söylemesin kişisel kararlar içinizde kalsın... yorumum ayşe özmene değil kendisi yaptığım logo hakkında yorum yaptı eksiklerimi söyledi bu iş bu kadardır

almy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2nci linktekiler son derece kötü. ilk linktekileri biraz daha düzenleyip daha hoş birşey çıkartabilirsin ortaya.

onurart

🌱Yeni Üye🌱
magenta olan logo calismasinda harfleri birazdaha ayırırsan daha gzel olabilir..ellerine sağlık iyiçalışmalar

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
2 çalışmanız kötüymüş maaselef ama 1. çalışmanız fena değil biraz daha çalışmalısın eline sağlık