Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo ve İsim için Eleştiri Yapın

Serhat Timar

🌱Yeni Üye🌱
Tasarım ve Firma isim ve sloganı için yorumlarınız nelerdir. Uluslararası bir çalışma henüz içeri hakkında benimde hiçbir bilgim yok ne olacak merakla bekliyorum.

wall.jpg

Neden kimse bir yorumda bulunmuyor ilginç diğer çalışmayı da ekledim

lg1.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Aceleci olmayın lütfen. Flood mesaj yazarak forum kurallarına uymamış oluyorsunuz.

Saygılarımla.

abbesusse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.abbesusse.blogcu.com
mavi renk zayıf kalmış sanki, bazı yerlerdeki gradientlerde sönük kalmış. slogan konusunda metin yazarlığı yapabilen bi arkadaş yorum yaparsa daha sağlıklı olur.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
2, çalışma fena durmuyo ama daha koyu olsa cok acık renkler kullanmışsın cok soluk durmuş usteki çalışmada öle herşey mavi tek renk bile yapsanız en acıktan en koyusuna kullanmanız daha iyi olur yani en koyuyuda görmek daha dogru olur

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Affınıza sığınarak yapılan logoların tek renk üzerinden yapılmasından yanayımdır ben hep.Tek renk derken.Geçişli renkler kullanılması taraftarı değilim.Çünkü bu logo ileride folyo kesimde olabilir, alüminyum kabartma harfte olabilir ve ya daha değişik uygulamalarda da kullanılabilir.Her zaman matbaa mantığı ile (baskı olarak) düşünmemek gerektiğine inanıyorum.Ayrıca çalışmlar da güzel olmuş emeğinize sağlık...

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
mavin en koyu rengini kullansan yada farklı bir renkle 2 renkli olucak şekilde denesen daha hoş olur diye düşünüyorum ama hoş gözüküyor ellerine sağlık

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu logo tank üreten bir firma için sanırım :) bu adamlar neyin ticaretini yapacaklar acaba ona göre yorum yapalım. bi de inglizceyi türkçeye çevirmek için uğraşmayalım. görsel anlamda iyi. iyi çalışmalar

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi açılışı için düşünüyorum logo olsa ne olur olmasa ne olur diyorrsanız zaten hareketli bir web sitesi açılışını ifade eden 1. çalışma daha iyi olur.

Bu bir logo olacaksa eğer tabiki 2. çalışma.2. çalışmada birde turkuaz renk kullan ve ikisini bir kıyasla hangisi hoş gelecek.Kolay gelsin şimdiden.

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2. çalışma 1'e nazaran çok daha estetik ve net.

1 çok kalabalık yapmış arkadaki şekiller...
bugün daha sanırım bir bizon resmi ararken mov tank a rastladım tabii yanlış hatırlamıyorsam... ama açılmamıştı...

şimdi baktım 1. çalışma var :D

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
işin aslı renk konusunda çok zayıf bir logo ama görselde güzel. bu logoya adamakıllı bir yorum yapabilmek için nasıl bir firmaya yapıldığını bilmek lazım. yani ne üretir bu adamlar. ben tebrik etmek isterim seni çünkü ben ne üreten bir firmaya ayit olduğunu bilmeden yorum yapamıyorum sen bunu bilmeden logoyu yapabilmişsin. görselde dediğim gibi güzel ama acaba ne denli firmayı yansıtıyor.

aliustatales

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.srehber.com
Kaptan anladığım kadarıyla video üzerine arşiv bir sistem düşünüyorsun. Bir çok arkadaşın da söylediği gibi renkler biraz daha koyu olsa sanki daha iyi olacak gibi geldi. Ayrıca ikinci logondaki M nesnesi film şeridini az da olsa anımsatsın demişsin.Bence biraz daha belirginleştirsen iyi edersin

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
diğer arkadaşlara katılıyorum

2. çalışma 1.ye göre daha iyi
dedikleri gibi biraz daha koyu tonlar kullanırsan daha iyi olacak gibi bencede

kolay gelsin
iyi çalışmalar.....

Serhat Timar

🌱Yeni Üye🌱
slogandan anlaşılan medya şirketi tam banada söylenmedi şudur diye

brcu

🌱Yeni Üye🌱
acık mavı olması ınsanın ıcını bayıyor.we beyazlada buluşması dahada ck bayıcı.. araya ılgı cekıcı bı renk katman,daha göz alıcı olmasına neden olacaktır;)

abbesusse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.abbesusse.blogcu.com
evet ilkine nazaran bu daha hoş, gerçi yorumları okumadım ancak o zeminde kullandığın geçiş karşına sorun olarak çıkacağı yerler olabilir. tabi her yerde değil, gayet hoş.. tebrikler

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Affınıza sığınarak yapılan logoların tek renk üzerinden yapılmasından yanayımdır ben hep.Tek renk derken.Geçişli renkler kullanılması taraftarı değilim.Çünkü bu logo ileride folyo kesimde olabilir, alüminyum kabartma harfte olabilir ve ya daha değişik uygulamalarda da kullanılabilir.Her zaman matbaa mantığı ile (baskı olarak) düşünmemek gerektiğine inanıyorum.Ayrıca çalışmlar da güzel olmuş emeğinize sağlık...

yannış anlaşıldım sanırım yani zemin acıksa üsteki yazı koyu olmalı zemin koyuysa üsteki renk acık olmamı yani 2 renkten bahsettim ikiside acık olunca soluk durmuş logo