Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo ve kartvizit tasarımı yapacak freelancer aranıyor... - Türkiye Geneli

acingoz

🌱Yeni Üye🌱
İlan sonuçlanmıştır.

Logo ve kartvizit tasarımı yapacak freelancer aranıyor...

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Üniversite Öğrenci kulübü için logo, kapak fotoğrafı, profil resimi + kişisel kartvizit tasarımı için freelancer çalısan tasarımcı arıyorum

E-posta: recaicingz@gmail.com

Telefon: 0546 282 47 58

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

acingoz

🌱Yeni Üye🌱
dun telefonlara cevap veremedigim için özür dilerim arkadaslar dun acillik hastamız oldugu için musait değildim dun bir kişi ile anlastım ama fiyat konusunda anlasamadım çalısmalarınızı recaicingz@gmail.com adresine fiyatıyla dahil atarsanız sevinirim tasarımı ve fiyatı uygun olan tasarımı alacagım
liste:
facebook profil resmi 3 adet
kapak fotografı 3 adet
öğrenci kulübü logosu 2 adet

fiyatı uygun olan ve tasarımı guzel olan çalısmayı alacagım 2 gun içerisinde bu çalısmamın bitmesi lazım aksi bi durumda bu 4 gun olabilir ama 4 gunu aşmasını istemiyorum şimdiden ilginiz için teşekur ederim iyi çalısmalar...

acingoz

🌱Yeni Üye🌱
Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü - klubün asıl hedefi anime ve manga üzerine kurulacak. Kulübün adındanda belli olduğu gibi Bilim ve Fantastik kurgu edebiyatı üzerine olacak...

Kısa ad olarak : BKFK

acingoz

🌱Yeni Üye🌱
Tasarım hakkında bilgi vermemi isteyen arkadaslar için bir ön bilgi vermek istiyorum daha önce yine bir kaçının acıklamasını yaptım...

Tasarım kulübün adındanda belli olduğu gibi bilim ve fantastik kurgu üzerine olacak hayalgucunuze baglı benim kafamda surası şöyle burası böyle olsun tarzında bişey diyemiyorum...
Klubün asıl ana teması anime ve manga olacak tasarımda anime malzemeleri de kullanılması şart çok fazla anime malzemesi olmasına gerek yok....
Tasarımların içinde subliminal mesaj olursa çok iyi olur fotograflara bakınca yoruma acık olması gibi vb..
Tasarımda:
Bilim Kurgu
Fantastik kurgu
Anime
bu üç malzemenin de kullanılmasını istiyorum.

Facebook sayfalarına girince kapak ve profil fotolarına dikkat ederim onun için sayfama girildiği zaman işimin ne kadar ciddi bir şekilde yapıldıgını bilmelerinide istiyorum...
grafik bilgim ve tecrübem yok. Hangi grafik programında yapıldığı benim için önemli değil benim için yapılan tasarımlar önemli olacak...

Not:Yapılan tasarımların mail adresime gönderilmesini bekliyorum gönderilen tasarımlarla yola cıkacagız. arayan birisi ile tamam senle çalısıyoruz yap gonder bize değil tasarımını yapıp gönderen kişilerin tasarımlarını kulübün yöneticileri arasında degerlendirme yapacagız begendigimiz tasarımı seçip o kişiyle iletişime geçeceğiz. sizin içinde uygunsa tasarımlarınızı bekliyoruz...

Klübün toplantılarında kullanılacak bardak - ıslak mendil - tanıtım standında kullanılacak roller banner tasarımı vb.. şeylerde kullanılacak tasarımlarıda o kişiye vermeyi dusunuyorum onun için yapılan tasarımlar benim ve sizin için çok önemli. Benim aklımda belli bir fiyat yok fiyatı tasarımınıza bakarak siz belirleyeceksiniz belli bir sınınırda yok butcem şu kadar da demiyorum...

ilgilenen arkadaslara şimdiden teşekür ederim iyi çalısmalar diliyorum...

Son düzenleme:

myemre

🌱Yeni Üye🌱
İletişime geçebilirsiniz : 0554 409 09 50

İyi Çalışmalar...

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
inanmıyorum ya bu kadar insan tasarım yapacak ve beyfendi ya da hanfendi neyse içlerinden fiyatı en uygun olanı alacak buna bariz kerizlik ve emeğe saygısızlık denir, arkadaşlar kususa bakmayın kaşınan sizlersiniz lütfen kimse paramı paramı alamadım gibi şikayetlerde bulunmasın

acingoz

🌱Yeni Üye🌱
inanmıyorum ya bu kadar insan tasarım yapacak ve beyfendi ya da hanfendi neyse içlerinden fiyatı en uygun olanı alacak buna bariz kerizlik ve emeğe saygısızlık denir, arkadaşlar kususa bakmayın kaşınan sizlersiniz lütfen kimse paramı paramı alamadım gibi şikayetlerde bulunmasın

Gerekli tasarımı grafikerler.net üzerinden freelancer bir tasarımcıyla halletmiş bulunmaktayım ödemesini önceden yapıp tasarımımı sonradan aldım lütfen gereksizce konusmalarınızı kendinize saklayın.