Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gözlük firmasına yaptığım çalışma örnekleri.İ ı muhabbeti yapmayı biliyorum :rapp:, firmaya beğendirince gerekli düzenlemeleri yapcez. :lol:

yenilogovy2.jpg

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş olmuş eline saglık bence 1 ve 3 cü güzel 2 yi begenmedim en alttakinide bence birazdaha degiştir birazdaha ..bazı denemeler yap belki çok hada iyi bişe cıkar...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
3 olan logoda göz amblemini andıran yaylar ve optik yazısının birleşimi ii fikir ama 1. logonun fontu çok estetik geldi

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence 1 nci logonun yazı fontu ile 3 üncü logodaki görsel i birleştir birde öyle bir bak o şekilde daha hoş gözükür.. =)

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. nin fonk karekteri gereği 3. deki görselle birleşmesi hoş olmuyo. Buna ne dersiniz?

asdor6.jpg

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
walla bakar bakmaz 1-3 kariştir dediydim herkes aynısını demiş 2 nin fontunu kaybetme tam tava reklamı olur 3 tende süper imalat hane reklamı ciddiyim fontları görünce kullanıcı olarak andırdıkları izlenim öle ama 1 görsellik bakımından kalite katmış 3 daireyi daha bi farklı sıralasan ajagıya dogru bilmem nasil durur :)

Meriod

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet birleştirmen en mantıklısı ancak 1.deki 'Gama' yazısının baş harfi aynı anda 'G,D ve F' yi andırıor ve okunması zorlaşıor ancak ben her zaman logo ve logotype lardaki yazıların 'illa ki' okunaklı olması taraftarı değilim..sonuçta şöyle bir gerçek var ki, beyin kelimeleri bir bütün halinde görür ve algılar.. Demek istediim bir kelimenin ne olduunu anlamamız için illa ki onun bütün harflerinin okunaklı olmasına gerek yoktur..

Birleştirme hakkında da, fontları ve konumlarını hiç bozma..göz şeklini al ve font rengine uyumlu renkler kullanarak, yazının çapı boyunca yay ve 'O' yu yine gözbebeği olarak kullan.. Bu orjinal bir fikirdi bence peşini bırakma.. ;)