Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lütfen yardım bana aşk yanya sevgili brushları lazım lütfen bulun

melekem

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bana böyle sevgili brushları ayrılık brushları kız erkek brushları böyle birbirine sarılmış el ele tutuşmuş insan brusharı lazım acill bulan arkadaşlara sonsuz teşekkür

melekem

🌱Yeni Üye🌱
valla kardeşim dediğim tarz brush yok göremedim bulamadım acil lazım bulabilirsen çook sevinirim kardeşim

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
valla kardeşim dediğim tarz brush yok göremedim bulamadım acil lazım bulabilirsen sen çook sevinirim çok dua ederim..

ÖRNEK BİR ÇALIŞMA MESELA ORDAKİ SEVGİLİ BRUSHLARI LAZIM

Uploaded with ImageShack.us

Örnek Çalışma Dediğin Çalışmayı Ben Yaptım.

Psd'si Bile Hala Bende. Biri Alıp Adını Eklemiş Oraya.

Emek Hırsızı İşte. :emo1:

melekem

🌱Yeni Üye🌱
Örnek Çalışma Dediğin Çalışmayı Ben Yaptım.

Psd'si Bile Hala Bende. Biri Alıp Adını Eklemiş Oraya.

Emek Hırsızı İşte. :emo1:

Gerçekden mi kardeş bak istersen bu resmi aldığım siteyi sana özelden gönderebilirim bu karayelleş bir sürü çalışması var saygı duyulan biri ona göre.....

Bu arada sn yaptıysan resmi bana o brushları gönderebiirsin senden ricam

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
Siteyi Özelden Bekliyorum Merak Ettim Kardeşim. Başka Ne Çalışmaları Varmış.

O Brushlar Tek Tek Birleştirilmiştir. Yani Hepsi Farklı Farklı Yerlerden Alınıp Öyle Bir Brush Set Oluşmuş Bu Şekil Brush Setleri Yoktur Yani. Buda Bana Özeldir.

Sende Yapabilirsin. Yani Farklı Farklı Brushları Birbirine Entegre Ederek Sende İstediğin Brush'ı Üretebilirsin.

Umarım Mantığını Anlatabilmişimdir.

melekem

🌱Yeni Üye🌱

O Brushlar Tek Tek Birleştirilmiştir. Yani Hepsi Farklı Farklı Yerlerden Alınıp Öyle Bir Brush Set Oluşmuş Bu Şekil Brush Setleri Yoktur Yani. Buda Bana Özeldir.

Sende Yapabilirsin. Yani Farklı Farklı Brushları Birbirine Entegre Ederek Sende İstediğin Brush'ı Üretebilirsin.

Demek istediğini anladım bu arada sen yok dedin ama ben buldum :)

melekem

🌱Yeni Üye🌱

BURDAN

TIKLA

Bak bu site girersen çalışmlarını görürsün en az 40 çalışması var

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
Demek istediğini anladım bu arada sen yok dedin ama ben buldum :)

Bulduğuna sevindim.

Karayeles Konusuna Gelince %30 Çalışmaları Bana Ait Alıpda Kendi Adını Eklemiş İşte.

Geri Kalanlar İse Ordan Burdan Alıp Kendi Adını Eklemiş.

%5 lik Bir Oran Kendi Çalışmaları Onuda Sen Anlarsın Hangileri Olduğu.

Geri Kalanlarına Biraz Kendini Kandırmış Böylelerine Grafilamer Diyeceksin işte. Ezik. :rofl: :emo1:

O Konuyada Gerekli Cevap Yazıldı.

Son düzenleme:

melekem

🌱Yeni Üye🌱
Bulduğuna sevindim.

Karayeles Konusuna Gelince %30 Çalışmaları Bana Ait Alıpda Kendi Adını Eklemiş İşte.

Geri Kalanlarına Biraz Kendini Kandırmış Böylelerine Grafilamer Diyeceksin işte. Ezik. :rofl: :emo1:

Güzel diyosunda senin çalışmaların nerde görmek isterim izninle..

melekem

🌱Yeni Üye🌱
çalışmların çoook güzel ama şu kullandığın insan brushlarını göndersen çook daha güzel olack sende ki aşk tarzı brushları bekliyorum kardeşim tamam örnek brush derken kız erkek el ele tutuşuyo veya ayrılırken o tarz brush istiyorum senden sana zahmet bekliyorum :)

melekem

🌱Yeni Üye🌱
rıdwan birde 5 ve 6 cı çalışmlarını çook beğendim o 2 sinin anlatımını da gönderirsen sevinirim kardeşim..

melekem

🌱Yeni Üye🌱
cs2 de Yapmıştım 2007 de ilk photoshop'a Başladığım Zamanlarda :smile: Anlatımı Çok Zor. :surprised: yada benim için zor.

Senin için zor değildir rıdawan sen artık usatası olmuşsun bu işin yada başka bir sietede yapılışı varsa gönder ordan öğrenirim...

.'T h 3 FsR4pS

🌱Yeni Üye🌱
Bulduğuna sevindim.

Grafilamer mi yeni bir terim mi ama güzel espriydi grafilamer :D

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
Senin için zor değildir rıdawan sen artık usatası olmuşsun bu işin yada başka bir sietede yapılışı varsa gönder ordan öğrenirim...

Bir Şey Düşünerek yapmadım o 2 resmi ps yi açtım gerisi kendini geldi psdleri duruyor gerçi.

ama motion blur-gaussin blur - ve layer modlarıyla oynadığımı hatırlıyorum. geri kalanlar brush zaten. :wink:

melekem

🌱Yeni Üye🌱
Bir Şey Düşünerek yapmadım o 2 resmi ps yi açtım gerisi kendini geldi psdleri duruyor gerçi.

ama motion blur-gaussin blur - ve layer modlarıyla oynadığımı hatırlıyorum. geri kalanlar brush zaten. :wink:

iyi peki dediğin dibi olsun :)

Karayel3s

🌱Yeni Üye🌱
Ya demek öyle rıdo 30 u sana ait hangileri ait de bakalım senden ala emek hırsızımı var o calışmanın psd si bendede varAyrıca ekledigin calışmalarda ps lik ne var 5 ci calışman sana ait olmadıgınıda kanıtlarım psd sitelerinde gördüm cünkü.senin psden anladıgın sadece psd lerden layerleri alıp birleştirmek degilmi.bana psd siitelerini tek tek gösterende sen degilmisin.kendin sıfırdan yaptıgın kac tane calışma var.Madem cok iyi biliyorsunda bu yüzdenmi gw ye almıyorlar.bana kendin verin al kullan diye şimdide burda biri alıp adını eklemiş diyorsun sanki beni tanımıyormuşsun gibi.Melekem rıdvanın taktigi en ucra kişelerde yada yabancı uyruklu sitelerde arar bulur psd leri biraz şekil degişikligi renk tamam ben yaptım der.o yukardaki örnekte ona ait degil.bunun yaptıgı calışmalara iyi bakın ya derse bakarak yapar yada dedigim gibi buldugu psd de bazı degişiklik yapar sunar hepsi bundan ibaret.