Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lütfen Yardım! Evlendim eşim tarafından boğazlandım, bebeğimle birlikte dışarı arıldım.

hatishatis

🌱Yeni Üye🌱
derdimi soyle anlataym. evlendim esm tarafndan boğazlandm bebeğimle birlikte dşari atildim.
5 bine yakin maaş alyor ancak sigortadan oturu işyeri 1000 lira gostermiş .
benim muhakkak gerçek maaşini ispatlamam gerekiyor allah rzasi için yardm edin.
grafikerlerin bağli bulunduğu bir kurum, oda, vs neresi var?nereye yazi yazabilirm.
acemiler bile 1500 liradanişe başliyormuş galbia
bu 12 yillik grafiker ...

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
sgk'ya başvurup dilekçe vermeyi deneyebilirsiniz... belki işyeriyle ilgili ihbar kabul edilerek işlem yapabilirler, müfettiş vs...

douboo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sigortadan ötürü derken, sigorta primini az yatırmak için heryer bu yola başvuruyor malesef. Yapmanız gereken sgk ya şikayet etmek sonrasında hali hazırda şikayetinizin belgelenmesi için iş yerine dava açabilirsiniz. Eşinizin 5000 bin tl aldığına dair bir belge bulmanız gerekiyor ki umarım bankadan maaşını alıyordur. O zaman işiniz daha garanti olur. İyi günler, geçmiş olsun..

Elifsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sigortaya ihbarda bulun kardeş ihbar üzerine ücret araştırması yaparlar ve durumunu anlatınca somut bir delil eline geçer mahkemeye sunarsın sende ama sana sağlam bir avukat lazım eğer açtığın bir dava varsa dava metnini sunarak ihbarda bulunursan daha sağlam olur

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
1-Eşinizin tarafından boğazlanmanızın sebebi ne?
2-Eşiniz sizi boğazladı, kendi çocuğuyla birlikte sizi neden sokağa attı?
3-Eşiniz kendi çocuğunu nasıl sokağa attı
4-Eşinizin sizi sokağa atmasına nasıl müsade edebildiniz?
5-Bu olayın SGK primlerinizle olan bağlantısı nedir?
6-5000 TL ye yakın maaş alıyorsanız sigorta priminden neden endişe ediyorsunuz?
7-İşyeriniz size maaşı nasıl ödüyor? Eldenmi, banka hesabındanmı?
a- Elden; İnternette 50 Liraya satılan kameralı saatlerden alın. Maaş teslim sırasında kayıt yapın. "Maaş tamam değilmi abi? 5000 lira değilmi abi? hmm tamam teşekkür ederim" gibisinden sözlerle karşı tarafa teyit ettirin ses ve görüntüyü mahkemede delil olarak sunabilirsiniz. Denendi, onaylandı, iş yeri sahibinin anası ağlatıldı.
b- Banka hesabı; Maaşın yatırıldığı hesabın hesap hareketlerini mahkemeye delil olarak sunabilirsiniz.

Geçmiş olsun