Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mac'te tablet sorunu

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ug logic wp 8060 grafik tablet aldım ama işyerinde ki mac ile kullanırken photoshopta kilitleme yapıyor daha doğrusu hiç kullanıma izin vermiyor makinam da güçlü bu problem mac'lara mı özel bir problem yoksa pc de de aynı şeyi yapıyor mu ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

macta aynı sorun devam ediyor lakin pc de kesinlikle sıkıntı yok çok güzel bir şekilde çalışoyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

merveporay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.shutterstock.com
aynı sorun bendede vardı uc logic bununla ılgılı bir suru driver cıkardı ama sorun cozulmedi en sonunda lanet olsun diyip wacom aldım. diğer butun programlarda calısıyor bırtek photoshopta yapıyor bu sorunu

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
driver olsa da haklısın bi işe yaramıyor macda problem vaaaaaaaaaar bende wacom almayı düşünüyorum

merveporay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.shutterstock.com
valla ben hepsini denedim butun programlarda çalışıyor ama photoshopta kitlenme yapıyor çok ugrastım cok fazla ıletısıme gectım uc logic le ama sorun cozulemedı en sonunda dediğim gibi gidip wacom aldım

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
inşallah cevap kısa sürede gelir

netrik

🌱Yeni Üye🌱
imac te uc logic tabletim çalışmıyor..

Merhaba,
windows 7 kullanıyordum 2-3 gün önce imac aldım ama uc logic 8060 ım çalışmıyor, atlama yapıyor, sitesinden Mac için son sürümünü indirdim değişen birşey olmadı..lütfen sorunuma bir çözüm bulun, tabletimi atmak istemiyorum:(((