Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Masaüstü Fotoğraf çekimlerim.

babaluga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kemalguven.com
Still-Life​

catalkasik.jpg

adidask.jpg

29982270.jpg

47126533.jpg

69129484.jpg

hennessy.jpg

1copya.jpg

balik1.jpg

anta2g.jpg

taciplik.jpg

metaxa.jpg

catalkasik2.jpg

canta1.jpg

41831813.jpg

v055.jpg

kaldera2.jpg

martinic.jpg

38037698.jpg

25374270.jpg

1141410img2.jpg

52995255.jpg

96666257.jpg

85304110.jpg

hjhu.jpg

Benzer konular

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
harikalar emeğinize sağlık ustam :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Beğeni ile inceledim hepsini.
Birbirinden güzel kareler.Tebrikler.
Fakat sadece görsel yüklemekle yetinmenizi istemem doğrusu.
Bu alan ile ilgilenen arkadaşlara bilgi birikiminizle (bu yapılan çekimlere yorum ve eleştiri ile olur,konu başlığı açmakla bilgi paylaşımı olur) yardımcı olacağınızı umuyorum.

babaluga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kemalguven.com
Neden olmasın... Memnuniyetle... Vakit bulabilirsem tabii, ama mevcut konu başlıklarına gelecek soruları ivedilikle cevaplarım... Sanırım...

Prolite

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Simdilik lazim degil ama güzel calismalar. Tebrikler

yasarcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yasarcanturk.com
bu çekimleri yapmak kolay mı?
yanlış anlamayın ama fotolara şöyle bir bakınca bende çekerim ya ne olacak diye düşündüm,
yanlış mı düşünüyorum(orta seviye bir dijital fotoğrafçısı olarak)

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
yanlış anlamayın ama fotolara şöyle bir bakınca bende çekerim ya ne olacak diye düşündüm,

kesinlikle yalnış düşünüyorsunuz (orta seviye bir dijital fotoğrafçısı olduğunuzu söylediğiniz için)
bu çekimleri yapmak gerçekten kolay değil, üstada saygılarımı sunarım. özellikle gümüş rengi saat ve çatal kaşık fotolarını böylesine temiz çekmek hiç kolay değil.. pozlama, ışık enstantane vs vs vs bunların hepsi ustalık isteyen işler hafife almayın derim ben

uwe

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Malesef bu resimleri çekmek kolay bir iş değildir. İlk bakışta bende çekebilirim diyebilir insan ama denemeler sonucunda yanıldıgınızı anlıyorsunuz. Makro çekimler gerçekten çok başarılı olmuş.

fototomak

🌱Yeni Üye🌱
slm gerçekten güzel çalışma yapmışsınız elinize sağlık ben kıbrısda bir fotoğrafçı açtım.geçen ay. bu yaz için 3 4 tane düğün töreni işi aldım ve bunlar benden stüdyoda deilde dış mekanda çekim yapmamı istiyor bu konuyla ilgili herhangi bir bilginiz varsa. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

karday

🌱Yeni Üye🌱
tebrik ederim gercekten cok guzel olmus

siss

🏆Pro Tasarımcı🏆
meraba kardes....bu resımlerı uzerıne sag tıklayarak almamız gerekıyor degılmı..?
pıkserı dusuk olmuyormu..TESEKKURLER

akberrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğinize sağlık hepsi birbirinden güzel kareler

hasana11

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel fotoğrafler tebrikler

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gerçekten çok başarılı fotoğraflar, özellikle çatal bıçak ve en sondaki gümüş saati çok beğendim,sizden ricam ne gibi bir ekipman ve ayar ile bu netliğe ulaştığınız hakkında bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

eskidost3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
exif bilgilerini paylaşabilirseniz fotograflarınızın sevinirim buna benzeer upload sitelerinden bi cok fotografı kullananların sayıları cok fazla fotograflarda süpheye düştügüm aşikar sebebi ise kusura bakmayın hepsinin aynı kalitede cekilmemiş olması el alttaki 2 karenin dierlerinin yanında tamamen başka birinin cektigini düşündürüyor acaba sadece onlar sizemi ait digerleri uploadmı suclama degil şüphe ...

bilgisiz sadece eleştri yapmak degil amacımız dogruyu konusabilmek ve buna benzer seylerin önünü kesmek herşeyden once

sitemi ziyaret edip en azından yorumalarıma bakış acınız biraz degişir düşüncesindeyim iyi çalışmalar...

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ| FOTOĞRAF ÇEKİMİ | ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ -ÜRÜN ÇEKİMİ-KATALOG ÇEKİMİ-LİGHTAJANS SEKTÖREL ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gerçekten muhteşem fotoğraflar. Yıllardır fotoğraf çekerim, böyle fotoğraf çekebilirmiyim.. Hiç sanmıyorum. Bu fotoğrafları çekmek için öğrenmek lazım. Sofistike bilgi lazım..Hele hele o altın ve çatal kaşık fotoları..Mücevher fotoları.. Vay canına dedim..Tebrikler..Bu fotoğrafları görünce bu meslek çok para kazandırır gibi geliyor bana. Çünkü her babayiğidin harcı değil..