Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Melting typo

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaklaşık 1o dk önce tamamladığım en son typo çalışması.

MELTING_TYPO_by_palax.jpg

Benzer konular

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Alttaki dalgalanma olmasaymış, birde o göz çok mu mavi kalmış çalışmada acaba? Sarı olsa nasıl dururdu?
ellerine sağlık.

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmanız gerçektende çok etkileyici ...

gönül isterdiki profosyenel yorumlar yazayım ama....
cahilliğime verin....
Ama yorum yapmadan geçmek ayıp olurdu herhalde...
Sizi kutlarım....

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Alttaki dalgalanma olmasaymış, birde o göz çok mu mavi kalmış çalışmada acaba? Sarı olsa nasıl dururdu?
ellerine sağlık.

MELTING=ERİMEK
alttaki dalgalanma erime olarak kurgulandı. Göz mavi. Çünkü zemin kontrast renk.
Renk seçimi tamamıyla kendi zevkim. Başka bir renk kullanmayı düşünmüyorum.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Alttaki Erime(dalgalanma ) ,çalışmaya "z" boyutunuda dahil ederek , çalışmayı 3. boyuta taşımış, bence çok isabetli...
Renk uyumu çok hoşuma gitti, Farklı bir renk akımı gibi,yenilikçi ama yadırganmayan...Zira yeşilin bu tonu ile turuncunun bu tonunun bukadar iyi dans edeceğini görmeden kabul etmek zor olurdu...

Hocam düşüncelerim bu yönde...Birde affınıza sığınarak birşey sormak istiyorum;

Erime ilk olarak çalışmanın en altından başlamış...İlk erime , çalışmada şu anda en altta olan kısım, akabinde eriyenler çalışmayla erime noktasının kesişimine kadar gidiyor...

Çalışmanın en altındaki (erime içerisindeki) farklı renk tonları nerden geldi?
Açıkçası bayağı aradım nerden geldiler diye, kötü mü duruyor?, bence kesinlikle hayır ancak şu geliyor aklıma;

Çalışma erimeden önce en altında başka birşey vardı da omu eriyince böyle oldu :) (saklı birşey mi var? )

Tabiki eriyen maddelerin karışımı sonucu, doğal bir şekilde de oluşmuş olabilir...

Şahsi fikirlerim ve şahsi meraklarım bu yönde...
Tebrik ediyorum, incelemesi büyük keyif verdi...

Saygılar...

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Alttaki Erime(dalgalanma ) ,çalışmaya "z" boyutunuda dahil ederek , çalışmayı 3. boyuta taşımış, bence çok isabetli...
Renk uyumu çok hoşuma gitti, Farklı bir renk akımı gibi,yenilikçi ama yadırganmayan...Zira yeşilin bu tonu ile turuncunun bu tonunun bukadar iyi dans edeceğini görmeden kabul etmek zor olurdu...

Hocam düşüncelerim bu yönde...Birde affınıza sığınarak birşey sormak istiyorum;

Erime ilk olarak çalışmanın en altından başlamış...İlk erime , çalışmada şu anda en altta olan kısım, akabinde eriyenler çalışmayla erime noktasının kesişimine kadar gidiyor...

Çalışmanın en altındaki (erime içerisindeki) farklı renk tonları nerden geldi?
Açıkçası bayağı aradım nerden geldiler diye, kötü mü duruyor?, bence kesinlikle hayır ancak şu geliyor aklıma;

Çalışma erimeden önce en altında başka birşey vardı da omu eriyince böyle oldu :) (saklı birşey mi var? )

Tabiki eriyen maddelerin karışımı sonucu, doğal bir şekilde de oluşmuş olabilir...

Şahsi fikirlerim ve şahsi meraklarım bu yönde...
Tebrik ediyorum, incelemesi büyük keyif verdi...

Saygılar...

Erime işlemindeki renklerin aldığı reflelerden kaynaklanıyor. Ordaki renk tonlamaları, çalışmanın FUSE yazısı, mavi göz ve soldaki zeminde halftone
olan kadının saçlarındaki siyah renk. Psd dosyasına tekrar baktım ama sakılı bir layer yada görsel gözükmüyor. Teşekkur ederim yorumun için.

alptekin82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Degerlendirmem

Öncelikle şunu belirteyim; Çizgisiyle tarzıyla fark edilen tasarımların ve bence Allah vergisi bir yeteneğin var.

Bu çalışma kötü mü olmuş? Tabi ki de hayır. Ancak şu gözümden kaçmadı; tasarımın geneline baktığımızda sol üst köşe daha fazla yoğun ve hareketli bir yapıya sahip. Tabi belli ki bu bir rastlantı değil, düşünerek yapılmış (Gözün tarama yapısı dikkate alınmış).

Ancak bu etki tasarımda sol üstten alta ve sağa doğru ilerledikçe hızlı bir şekilde kayboluyor. Sanki bu etki çalışmanın diğer alanlarında da hissedilse fena olmayacak gibi.

Bunlar benim nacizane yorumlarım. Başarılı tasarımlarının devamını dilerim...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Berk çalışmalarını severim. Fakat keşke melt yapmasaydın. Çünkü gözü rahatsız edici ve pek erimiş havası olmayan alttaki civa yada su benzeri görüntü...

Erime hissi uyandırmak için üst taraftaki tasarımla biraz daha oynamak gerekmezmiydi? Ayrıca erime direkt olarak sıvının içindemi başlıyor? Eriyen madde tahminimce plastik bir alışım. Peki plastik bir madde erirken bu duruşunu koruyabilir mi?

Eğer eriyen madde suyun içersinde eriyor ise amenna. Fakat bu sefer de su çok soğuk görünmüyor mu?

Açıkçası ben erimeden çok suyun üzerinde olan bir durum gözlemliyorum.

Şunu söylemeden de (erime hariç) geçemeyeceğim. Temiz işçilik...

Tebrikler.

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar işin teknik kısımları önemlidir. Ama sonuçta görsel tasarımların çoğu göze ve duygulara hitap eder. Gördüğünüz çalışma sizde bir duygu yarattıysa iyi yada kötü anlamda; erimiş erimemiş bunlar çokta önemli değil. Bunlar bana çok fazla detay geliyor. Ticari işlerde zaten müşterilere yeterince dil döküp işleri savunuyoruz. Burda biraz nefes alalım çok fazla deşmeyelim altını üstünü. Umarım yanlış anlaşılmam. Zaman ayırıpta izleyen herkese teşekkür ederim.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence güzel bir tasarım yosanın dediğini anladım aslında erimede en aşşağıda bulunan renkli kısıma takılmış :) erime yani sıvı halde olan birşeye çalışmanın üst kısmındaki renkli kısmın yansıması olarak düşünülmüş olabilir o renkler diye düşünüyorum. ama şöyle bir sorun var. resim odağının çalışmada sadece kadının gözü olarak bulunması yansımanın 2 farklı odakta bulunması biraz düşündürücü. Onun dışında harkulade bir çalışma. Tipografiyi sayenizde öğrendiğimiz gerçeğide gerçekten güzel teşşekkürler iyi günler.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar işin teknik kısımları önemlidir. Ama sonuçta görsel tasarımların çoğu göze ve duygulara hitap eder. Gördüğünüz çalışma sizde bir duygu yarattıysa iyi yada kötü anlamda; erimiş erimemiş bunlar çokta önemli değil. Bunlar bana çok fazla detay geliyor. Ticari işlerde zaten müşterilere yeterince dil döküp işleri savunuyoruz. Burda biraz nefes alalım çok fazla deşmeyelim altını üstünü. Umarım yanlış anlaşılmam. Zaman ayırıpta izleyen herkese teşekkür ederim.

:) Tebrikler

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmalarını genelde takip ediyorum, bence çok başarılı işlere imza atıyorsun, emeğine sağlık

adalı1

🌱Yeni Üye🌱
çok başarılı çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum başarılar...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Selamlar.

Güzel bir çalışma Ben sadece normalde sunum böylemi olcak... Yani biz buna artık tipografik bir afiş dersek ve Yansıma ve sulu hisii ilemi görmek gerekecek. hani yoksa sadwcw bie göerswl wtki olarakmı görmeliyiz.

Bence su hissi olmamalı nedeni gözü yorması diye biliriz. Göz sadece sudaki yansımasına odaklanıyor. çalışma güzel. göz konusunda biraz daga saftlaştırıla bilnirdi diye düşünüyorum.

Ellernize sağlık

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlık dostum yine her zamanki gibi çok güzel bir çalışma.

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dşüncenize ve ellerinize sağlık tek kelimeyle " harika " bir çalışma olmuş...

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
basaralı bır calısma olmus ama ben ılk baktıgımda gözüm dırekt su dalgalarına yonelıyor...ama renk uyumunu cok sevdım...basarılar:)