Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Merhaba ArkadaŞlar Bİr Soru İle BaŞlamak İstedİm

by_dad

🌱Yeni Üye🌱
Selam ArkadaŞlar Bende Araniza Yenİ Katildim
Aslinda Bu İŞe Çok Merakliyim Ama BÖyle Bİr İŞte Ufak Çapli Bİr ÇaliŞmam Oldu Bİr AliŞverİŞ Merkezİnde Reklam Halkla İlİŞkİler Bİrİmİnde ÇaliŞtim 2 Sene Kadar Önce Ayrilmak Zorunda Kaldim Ve Bu İŞİ Biraktim Gİbİ BİŞİy Oldu Zaten Tam Anlamiyla Bİr Grafİkerde DeĞİldİm Bİldİklerİmİde Unuttum Sayilir Ben Bu İŞİ BaŞarmak İÇİn Elİmden Gelenİ YapacaĞim

Bu İŞe İlk Olarak Bİlgİsayar Yenİlemekle BaŞlayacaĞim

Ufak Bİr Sorum Olacak Grafİker Olan ArkadaŞlar Sİzİn KullandiĞiniz Pc Markasi Nedİr Yada ŞÖyle Sorayim Laptop Kullanan ArkadaŞlar Markasi Nedİr
Ben Bİr Yerden Msi Marka Bİr Laptop AlacaĞim Ama TereddÜtdeyİm
Grafİkerlerİn ÇoĞu Bu Markadan Kullanir Dedİler Ama Ne Kadar DoĞrudur Bİlemİyorum

Benzer konular

Turabi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MSI'yı bilmiyorum ama ben 2,5 yıldır Packard Bell kullanıyorum 17". Allah nazardan saklasın daha tık bile demedi. Eski macintoshcu olarak normalde PC'leri beğenmeyenler güruhundanızdır. Ama ben bu makinadan çok memnunum. Düşün birkere 2,5 yıl sonra bile hala beni tatmin edebiliyor. Ve fiyat performans açısından da harika makineler. 15 gün kadar önce bir arkadaşıma yeni modelini aldık. Özellelliklerine göre halen piyasanın en ekonomik makinalarından biri diyebilirim. Ben size tavsiye ederim. Selamlar.

Son düzenleme:

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben bu işte mac kullanılmasından yanayım.. G5 kullanıyorum ve hiç sorun yok... Bir pc labtop um var. Datron marka 4 gb ram ve çift işlemcili özellikleri gayet iyi fakat ne olursa olsun yapılan işlerden performans alınamıyor. Bunun sebebi işlemci ısındığında fanın yeterli olmaması.. Bunun için kesinlikle labtop önermiyorum.. Mac alamıyorsanız bile bir masaüstü pc almalısınız... Ama yinede benim tercihim MAC :D