Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Metropoollcity Real Estate logo ve kartvizit çalışmam

dsgnr24

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar. logo ve kartvizit çalışmam. bu çalışmam basıldı. hatta yaptığım ilk işim bu. henüz yolun çok başındayım. kursa gidiyorum. grafiker olmak en büyük hayalim. logo ve kartvizit tasarımı hakkında görüşlerinizi bildirirseniz çok memnun olurum. eleştirilere açığım:) teşekkür ederim.

graphic1mf9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
sade çalışmaları severim ama şu logotype nin altında yanılmıyorsam yani backgraund'unda
beyaz var o şeffaf olsa dahi iyi duracak gibi bence orayı temizlemelisin arkadaki objeyi yok etmiş resmen ve logo yaparken dikkat etmen gereken kurallar var forumda bunula ilgili calışmalar var lütfen okuyunuz

dsgnr24

🌱Yeni Üye🌱
haklısınız kötü bir görüntü oluştuğunun farkındayım. hem ilk basılacak çalışmanın heyecanı hemde 1 saatte baskıya yetiştirmenin heyecanıyla öle yapıverdim sanırım:) yorumunuz için çok teşekkür ederim.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
İletişim Bilgileri ve İsim bilgilerini 4 Punto yapmışsınız bir kartvizit için oldukça düşük değerler, müşteriniz küçük olsun diyorsada en az 6 yada 7 punto yapmanızı öneririm,

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
kullandığın proram senin emrinde sen hükmediyorsun ona yani onu besleyen geliştiren ve eğiten de sensin hersey senin elinde bence acelecilikten uzak ve rahat çalış o zaman başarılı olacağından şüphen olmasın emeğine sağlık

dsgnr24

🌱Yeni Üye🌱
:) grafiker olmayı çok istiyorum. elimden geldiğince bişeyler öğrenip iyi tasarımlar yapmaya çalışıyorum. verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ok başarılar sana uzun bi yolun başındayız hepimiz gelişmek ve unutulmamak adına yeniliklere acık hep hayalcı hep gercekçi olmakla birlikte eğlenceli bir işin içinde aslında kendimizi anlatıyoruz hepimiz bol şans

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
logo fena değil qüzel olmuş, "ooll" harflerini bold kullanmışsın sadece "ll" harflerini bold kullanırsan daha iyi olur.. kartvizite gelince arkadaşın dediği qibi çok küçük puntosu o yüzden kartvizit çok boş görünüyor... belki logoyu biraz daha büyütebilirsin.. iyi çalışımalar..

bu arada baya yakın biyer (;

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
logoda l' leri gökdelene benzetebilirmişsin aslında... ben bu firmanın bir kaç işini yapmıştım...:D arkadaşımızın dediği gibide puntoları büyütsen iyi olucak...adres kısmınıda biraz aşağıya alabilirsin.. iyi çlaışmalar eline sağlık renkler güzel olmuş sade ve hoş

chubbyci

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar Kaşmina adlı bir çocuk markasına logo yada yazı stili için fikir verici çalışmalara ihtiyacım var yardımcı olursanız sevnirim..çok mutlu olurum..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
merhaba arkadaşlar Kaşmina adlı bir çocuk markasına logo yada yazı stili için fikir verici çalışmalara ihtiyacım var yardımcı olursanız sevnirim..çok mutlu olurum..

bu tip istekler bu sitede yasaktır. forum kurallarını gözden geçirmenizi tavsiye ederim. bir işi ücret karşılığı ya verirsiniz yada vermezsiniz. yok ben yapacam diyorsanızda yardımcı olabilmemiz için önce siz çalışmalarınızı yapın bizde sizi yönlendirelim yada yorum yapalım.

dsgnr24

🌱Yeni Üye🌱
fikir ve yorumlar için çok teşekkür ederim:)