Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mısırhane Afiş Çalışmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SanaLisyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ahmet1he3.jpg

Benzer konular

erkin77

🌱Yeni Üye🌱
Kullandığın renkler çok güzel,
çok beğendim walla güzel olmuş...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
logo çok hoşuma gitti.
Tasarıma gelince renkler yerleşim güzel. Tipografik yerleşiminz çok küt geldi açıkçası bana belkide fonttan kaynaklanıyordur.
Emeğinize sağlık

arzutoprak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerine sağlık arkadaşım gerçekten çok hoş.. al beni, al beni diyor.. ama küçücük bir fikir arka fonda farklı bir renk denedinmi daha zıt bişey mesela? sadece merak :S kolay gelsinnnn...

muzzurr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık tasarım çok güsel olmuşş ama font iyi kaçmamış oraya belki daha yuvarlak font olsa yerleştirmeyide değiştirsen daha güsel olur sankiii.. tabii bnimm fikrmm..:)

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Zemin bence yeşil istiyor.
Ve bardaktaki mısır yazısını kaldır nasılsa görünmüyor karmaşık göstermiş o kısımı.
Fontta daha bold olabilir.
ellerine sağlık.

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle emeğine sağlık gayet hoş bi çalışma, fakat fiyat kısmını biraz daha küçültüp rengini değişebilirsin.birde isim olarak mısırhane logo çalışması diye geçiyor, logo da ise mısırane yazıyor.mısırhane mi yoksa mısırane mi anlam veremedim.

topik

🌱Yeni Üye🌱
başarılı olmuş, fakat özellikle 'mısır lezzetinde olay' yazısı ile kullandığın font biraz cılız kalmış. daha bold, daha yuvarlak hatlı, biraz daha çarpıcı ve ağır duracak birşey seçersen daha hoş olabilir.

ereyler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
göze çok hoş gelecek renkler kullanmışsınız teşekkürler

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana pek afiş gibi gelmedi. daha çok flyer ya da el ilanlarını andırıyor. afiş daha çok protest bir tavra sahiptir.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çalışmanız güzel ancak problemli. Afişinizde yazıya o kadar fazla bir alan vermişsiniz ki, nefes alacak yeri kalmamış. Yazınızı ve hatta logoyu biraz daha küçültmenizi öneriyorum.

karanfil54

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık dokuz numara olmuş on olması içinde fiyat yazısını başka bir fontta yazman lazım çok basit kalmış kombinasyon eksikliği oluşturuyor...

türkan1

🌱Yeni Üye🌱
bence eleştiriler çok yerinde. üzerinde daha çalışılması gereken tamamlanmamış bir iş gibi geliyor bana. yine de elinize sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

neptune

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değişik fontlarla da deneme yapsan iyi olurdu.
onun dışında en öndeki mısır ile arkadaki mısır bardağı arasında belirginlik-fluluk uyumu sorunu var.
yani arka plana göre öndeki mısır fazla net kaçmış ve duvar kağıdının önündeymiş gibi duruyor. ön plana fazla yapışmış gibi. öndeki mısıra arka plana uyumlu olacak şekilde hafif bir blur atsaydın iyi olacaktı. üstelik arkadaki bardağın konumuna göre öndeki mısır bardağın ortaklarına geldiği için de aslında havada asılı duruyormuş gibi görünüyor.
arka plan sarı dışında daja koyu tonlar kırmızı tonları olabilirdi.
bir de yazdığım gibi fontlar daha bold, daha yuvarlak hatlı olabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...