Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mor mabilya kapak çalışması...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
mormobilyadb1.jpg

:angel:beğenilerinize...teşekkür ederim arkadaşlar...:angel:

Benzer konular

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık kırmızı ve siyah beğenmişimdir hep ama logo cok kötü o kapağa hiç olmamış senin çalışman mı logoda..bide fotodan aldığın deseni tekrar kullanmışsın o yakışmamaış tek renk kırmızılarla daha sade ve şık duracaktır bence emeğine sağlık:)

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkleri çok hoşuma gitti bu senenin en çok kullanılan renkleri çok hoş bi çalışma olmuş sadelik işte bu arada logoda san mı ait?

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
Tasarim gerçekten çok güzel ama logo konusunda freedesign'e katılmadan geçemicem.. :(

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlara katılmamak elde değil firmanın logosu tasarıma hiç uymamış ama çalışma güzel olmuş eline sağlık

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar bende size kaltılıyorum evet logoyuda ben yaptım ama iddialı değilim ve anlamamda açıkçası...logo yoktu bende mor renkli diye bişey koyim dedim...teşekkür ediyorum herkese....hergeçen gün dahada seviyorum bu siteyi....sağolun...:):)

mucahitgayiran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iş ne tür kağıda basılacak bu önemli böyle bi çalışma için tavsiyem en az 300 gr. ve mat selefon olması...
logonun uyumsuzluğu ve tipografik sorunlar göze çarpıyo resmin altında el yazısı ile yazdığınız yazı , keşke sağ taraftaki yazılar gibi modern bi karakter olsaymış ...

artı kırmızı ve siyah içindeki yazılar kenarlara çok yakın biraz daha küçülmeli..
bir de resim çok küçük kalmış biraz daha yer kaplamalı bu kapağı daha etkileyici yapacaktır..

kolay gelsin iyi çalışmalar

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
tasarım çok gzl emeğiine sağlık ama mor mobilya renkler de mor siyah olsaydı diye düşündüm kolay gelsin

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok şık bi çalışma olmuş emeğine sağlık.

ozkan_artas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ozkanartas.com
zucker abla..:)
çok hoş renkler çok uyumlu açık soyleyeyım en begendıgım çalışman..
sadeece kırmızı ve sıyahı ayıran grıye çok yanaşmış yazılar...:)

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel bir tasarım elinize sağlık
iyi çalışmalar

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlarnda degıdı gıbı bence bu logo cok kotu. yanı sırf olması ıcın bıle kullanılacak bırsey degıl . Duz bırsekılde ARIAL ıle mor yazsan daha ıyı bence..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ediyorum arkadaşlar sanırım herkes hem fikir, logo üzerine çalışıcam...hiç yapmadım ama denicem...sağolun...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
canım çalışma güzel görünüyor ellerine sağlık.. her geçen gün çizgilerin daha modern bir hal alıyor.. Yalnızca ufak birkaç nacizane önerim olacak;
* gri kesimdeki yuvarlaklar biraz kafa karıştırıyor ve logonun farkedilirliğini olumsuz yönde etkiliyor.. onları kaldır bence ve logoyu birazdaha büyüt.. illa iç kısımdan desenler kullanmak istiyorsan kırmızı yuvarlakları deneyebilirsin.. ayrıca yuvarlaklara biraz boyut katarsan daha hoş olur ( küçüklü büyüklü koyu/açık renk tonlarıyla ve belki biraz da blur)
son olarak sloganları gri çizgiden birazdaha uzak tut bence ;)
tekrar eline sağlık kolay gelsin :D

aliimren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aliimren.com
Güzel olmuş, ama benolsam o uçan böcek gibi şeylerle büyük kırmızı daireyi silerdim. Biraz daha sadeleştirirdim.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
gayet başarılı tasarım renk uyumu hepsi güzelde bari kırmızı yerine mor kullanda tam olsn.yada logoyu değiştirme imkanı varsa değiştr.tebrikler.

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
mor mobilya demişsin ama bi mor logo'da var ama yinede güzel çalışma ellerine sağlık ama sen genede mor tonlarda bir çalışma daha yap çok tatlı olur bundan emin ol..

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
zucker abla..:)
çok hoş renkler çok uyumlu açık soyleyeyım en begendıgım çalışman..
sadeece kırmızı ve sıyahı ayıran grıye çok yanaşmış yazılar...:)

Ben de simdiye kadar gordugum calismalariniz arasinda en cok bununla ilgilendim. renkler ve yerlesim oldukca basarili. Bir konsept olusmus. Tipografi uzerinde biraz dusunmelisiniz. Font secimleri ve sol taraftaki textlerin rengi. Eger beyaz kullanacaksaniz bloklardan biraz uzaklastirip kucultmeyi, bu yerlesim icerisinde kullanacaksaniz da renklerini bloklarla ayni renk denemenizi tavsiye ederim. Elinize saglik, tebrikler.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
loqo harici qzL çalışma, soldaki yazıları banda fazla yaklaştırma ve bence ya hepsini yada vurgulamak istediğini ince kullan hepsi kalın fontta pek hoş durmuyo.. eline sağLk...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
hepinize teker teker teşekkürlerimi sunuyorum...uyarılarınızı dikkate alıcam elbetteki...sağolun varolun...:):):)