Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MubuTech Kartvizit Tasarım

denq3siz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kartvizitte yazan herşey hayal ürünüdür,gerçek bir bilgiyi yansıtmamaktadır.

326505kartvizit_front.jpg

811261kartvizit_back.jpg

Benzer konular

denq3siz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kimse beğenmedi,kimsenin gözüne hoş gelmedi galiba yorum yapılmadığına göre :S

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
aynen dostum olmamış :) sade yap kartvizitte çok renge girme. beyaz zemin at ön taraf için logo aynı yerde kalsın. fakat altındaki turuncu kısmını sola doğru uzat logo biraz daha içerde kalsın. adresi de bu kadar alta koyma. ölçü olarak da 85x55 mm çalış. kesilmemesini istediğin herşey için yazı vs gibi en azından 2-3 mm içeride olsunlar.

denq3siz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aynen dostum olmamış :) sade yap kartvizitte çok renge girme. beyaz zemin at ön taraf için logo aynı yerde kalsın. fakat altındaki turuncu kısmını sola doğru uzat logo biraz daha içerde kalsın. adresi de bu kadar alta koyma. ölçü olarak da 85x55 mm çalış. kesilmemesini istediğin herşey için yazı vs gibi en azından 2-3 mm içeride olsunlar.

Teşekkürler ;)

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
rica ederim dostum bu arada küçücük yazıların altına yansıma vermişin gerek yok ver me :)

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
bak daha hoş olmuş. ön tarafın logosu biraz büyük olmuş sanki onun dışında iyi duruyor. bak örenk olması için şablon yaptım. bir de bunlara göre bir dene derim.

70454435.jpg

denq3siz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bak daha hoş olmuş. ön tarafın logosu biraz büyük olmuş sanki onun dışında iyi duruyor. bak örenk olması için şablon yaptım. bir de bunlara göre bir dene derim.

70454435.jpg

Abi senden başka benle ilgilenen yok ya çok saoL gerçekten yardım ve fikirlerin için ;) Eğer biraz gelişme gösterebiliyosam bu senin sayende oluyo :)

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
ne demek kardeşim bilgi paylaştıkça artar. eminim ben sana cevap yazıyorum diye kimse karışmak istemiyordur. ben olmasam yardım edecek olacaktır. buradaki çoğu arkadaş yardım severdir yani :)

gelişme gösteriyorsun elbette. ama daha çok pişmen lazım :) kendini geliştiriyorsun. ben sana yine fikir veririm. ama internetten kurumsal kimlik örneklerine sayfa tasarım örneklerine vslere bir bak derim. insanlar neler yapmış sen de o tasarımlardan esinlenerek birşeyler yapmaya devam et. böylece kendini geliştireceksin. ben bugün bile aklıma bir fikir gelmeyince internette araştırıyorum tasarımlara bakıyorum fikir vermesi amaçlı. ama hiç bir zaman aldığın birşeyi aynı şekilde kullanma. kendi yorumunu kat derim.

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dostum genelde ünvanlar " holding başkan" mesela isimlerin altında olur onun gibi şeylere de dikkat etmelisin.Logo çok büyük yazılar çok küçük olmuş ayrıyeten.

denq3siz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dostum genelde ünvanlar " holding başkan" mesela isimlerin altında olur onun gibi şeylere de dikkat etmelisin.Logo çok büyük yazılar çok küçük olmuş ayrıyeten.

Uyarın için öncelikle tsk ederim :) Sonrasın da uyarılarınız doğrultusunda düzelttim ;)

221403kartvizit_front.jpg

denq3siz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ne demek kardeşim bilgi paylaştıkça artar. eminim ben sana cevap yazıyorum diye kimse karışmak istemiyordur. ben olmasam yardım edecek olacaktır. buradaki çoğu arkadaş yardım severdir yani :)

gelişme gösteriyorsun elbette. ama daha çok pişmen lazım :) kendini geliştiriyorsun. ben sana yine fikir veririm. ama internetten kurumsal kimlik örneklerine sayfa tasarım örneklerine vslere bir bak derim. insanlar neler yapmış sen de o tasarımlardan esinlenerek birşeyler yapmaya devam et. böylece kendini geliştireceksin. ben bugün bile aklıma bir fikir gelmeyince internette araştırıyorum tasarımlara bakıyorum fikir vermesi amaçlı. ama hiç bir zaman aldığın birşeyi aynı şekilde kullanma. kendi yorumunu kat derim.

Evt abi bilgi paylaşıldıkça artıyo :) Dediğin gibi daha çoooook pişmem lazım :) ayrıca yapılan çalışmaları dikkatlice inceliyorum,fikir edinmeye çalışıyorum ; ben nası bisi yapabilirim diyorm ;)

grfkr-esra

🌱Yeni Üye🌱
Bazen unutuyosunuz galiba biz Türküz bir dilimiz var Türkçemiz.. ve burası Türkiye... Başarılar.........

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İkinci yaptığınız çalışma göze daha güzel görünüyor. Sağ taraftaki boşluğun görünüme olumsuzluk kattığını düşünüyorum. Çalışmayı bir de dikey olarak denerseniz daha etkili olabilir. Başarılar.