Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

muhtar adayı için seçim afişi tasarımım

fatihweb

🌱Yeni Üye🌱
66535164.jpg

her türlü eleştiri ve yorumlarınıza açığım..

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Afiş tasarımı ile ilgili kesinlikle ciddi bir araştırma yapmalısınız.

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dostum bu çalışmaya afiş denmez ama bu kadarını yapabiliyorum diyorsan en azından resimin rengi ile bacraundun rengini tutturmaya çalış resmi daire veya kare vs. bir nesnenin içine göm dekupe ettigin resmin kenar hatlarının kestinliğini fluleştir osman bodur yazısını çapraz yaz başka karakter kullan yazıya güzel bir renk seç veya kontör at alttaki yazıların puntunu ayarla komple afişi başka bir çerçevenin içine almayı dene...ayrıca herhangi bir slogan falanda yazabilirsin sizin için varız gibi vs.vs.vs...

Son düzenleme:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Biraz daha yumuşak tavırlarla eleştri yapmakta fayda var diye düşünüyorum. Üyemiz öğrenci olduğunu belirtmiş.
Grafik tasarım öğrencisi iseniz kendinizi daha çok geliştirmelisiniz. Size tavsiyem bol bol alıştırma yapmanız ve afiş tasarımı incelemeniz.

Çalışmanıza gelince dekupe sorunundan, font seçimine, tasarım gözünüze kadar daha çok üstünde durmalısınız.

darkwhiteman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlaşılan daha yolun çok başındasın, sana tavsiyem örnek tasarımları incelemen...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence Osman Bodur'un şansı yok.

Sanırım tepki çekecek bir yorum olmuş ama kimse kızmasın ben kendi adıma kızmadım hatta tebrik ederim.. Konuyla ve paylaşımla en alakakı yorumlardan biri, biraz cinlik var işin içinde elbette ama, grafiker olmamasına karşın grafiker gibi bakıp görmüş olayı.. Olay nedir? olay ürün ve ürünün amacı bizim işimiz bu değilmi tanıtımı en iyi şekilde yapmak? işte bu cevap diyorki işin nasıl yapıldığını boş verin iş bir işe yaramıyacak..

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir afiş çalışmas yapmak istemişsin daha doğrusu..Profesyonel afiş tasarımlarını incelemen gerekiyo görüşündeyim..:)

fatihweb

🌱Yeni Üye🌱
ilk afiş çalışmam idi. noksanlarımı görmek ve kendimi geliştirmek istediğim için sizin yorumlarınızı ve önerilerinizi öğrenmek istedim. hepinize teşekkür ederim

empay1

🌱Yeni Üye🌱
walla dostum bende bu sene bı kactane muhtar adayı afısı yaptım ama bu sekılde degıl seçimin bi stardartı wardır bu calısma daha cok reklam gibi sankı adam orayı komple satıyoo adamın resmı buyuk diger resimleri ise kucuk karelerde yapmalısın azalarıda unutma tabı :D

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
ya çalışmada bir bütünlük yok çalışmanın başarılı olması için bütünlüğü sağla objeler bir bütün içinde olursa daha akıcı bir çalışma ortaya çıkacaktır

insula

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.irfankorkmaz.com
kardeşim yani nasıldesem seni üzmek istemem ama resim sence olmuşmu kare şeklimi desem yani biraz daha çalış :)))

valla koptum ya kim onu diyen bu muhtarın hiç şansı yok diye zuhaaaaaaaaaaaa :)))

Moderatör tarafında düzenlendi:

racoon_tr

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok çalışmam lazım anne çoooookkk.....:)

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk afiş çalışmam idi. noksanlarımı görmek ve kendimi geliştirmek istediğim için sizin yorumlarınızı ve önerilerinizi öğrenmek istedim. hepinize teşekkür ederim

Pardon Şakamı Yapıyorsun ? İlk Afiş Çalışmanmı yoksa İlk Çalışmanmı ? İnsanın İlk Çalışması bile Bu Kadar Olmamalı Diğcek Söz Bulamıyorum ve Muhtar Adayımızın Son Muhtarlığa Adayı olcak buda sanırım :)

DJOSMAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özür dilerek söyluyorum..
Paint çizimi snırım :)?