Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nacizane portre çalışmalarım...

tosun_muammer7

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba sizlerle paylaştıgım ilk çalışmalarım,dogal olarakta ilk resim yüklemem olduğu için biraz uğraştım, inşallah yükleme işlemini doğru tamamlamışımdır.genelde işten vakit buldukça çizdigim portre çalışmalarım sadece hobi olarak fakat çok severek ve keyif alarak yapıyorum umarım begenirsiniz hertürlü yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler Hoşcakalın...
heytkoumbevi3.jpg
dostumjw8.jpg
zinedkelidon5.jpg
akmahsunioo9.jpg
stdyopapatyari7.jpg

Benzer konular

moon.light_19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence önce işe portreden değilde canlı model desenden başla çünkü çalısmaların hepsinde anatomı bozuklugu var. bence portre desen tam oturduktan sonra çalısılması gerekiyor en azından bize öyle öğretmemizi soyledıler . tonlama hataları var cok düz hepsi aynı ton olmus acık koyu orta dengesini kurmaya çalıs bence iyi çalısmalr:)

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
içlerinde en iyi durumda olan gözlüklü amca ,sanırım ona daha fazla özen göstermişsin.. diğerlerinde gözler badem gibi olmuş .. gözlüklü amcanın yanındaki kızın dudağını çizgi ile ayırmasaydın keşke ... moon.light_19 a katılıyorum .. daha fazla dikkat etmen gerekiyo... bunlara dikkat ettiğinde çok fazla yol aldığını görüceksin .. kolay gelsin :)

tosun_muammer7

🌱Yeni Üye🌱
bence önce işe portreden değilde canlı model desenden başla çünkü çalısmaların hepsinde anatomı bozuklugu var. bence portre desen tam oturduktan sonra çalısılması gerekiyor en azından bize öyle öğretmemizi soyledıler . tonlama hataları var cok düz hepsi aynı ton olmus acık koyu orta dengesini kurmaya çalıs bence iyi çalısmalr:)

moon.light_19 arkadaşım öncelikle yorumun için çok teşekkürler amatör olarak ilgilendigim için bir çok teknik konuda eksigim var farkındayım ama imkanlar dahilinde sitedeki birçok profesyonel arkadaşların çalışmalarını ve yorumları takip edip gözlemleyerek biraz olsun eksikleri gidermeye çalışıyorum bu açıdan yorumunuz benim için önemli sizlerede iyi çalışmalar

tosun_muammer7

🌱Yeni Üye🌱
içlerinde en iyi durumda olan gözlüklü amca ,sanırım ona daha fazla özen göstermişsin.. diğerlerinde gözler badem gibi olmuş .. gözlüklü amcanın yanındaki kızın dudağını çizgi ile ayırmasaydın keşke ... moon.light_19 a katılıyorum .. daha fazla dikkat etmen gerekiyo... bunlara dikkat ettiğinde çok fazla yol aldığını görüceksin .. kolay gelsin :)

penelophi arkadaşım sizede yorumunuz için çok teşekkürler gözlüklü amcamız esasında aşık mahsuni şerif eski bir kaset kapagından çizmeye çalışmıştım gerçi arkadaşlarım turgut özala benzetmişlerdi ama en azından ben mahsuniye benzettigime inanıyorum:)gözler konusunda normalleride büyüktü fakat birazda ben abarttım farkındayım, dudaklarda ise çatlamış bi görüntü vardı ama o hassas dokuyu yakalıyamadım yorumlarınızda haklısınız dikkate alıcam...

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence insan çalışmadan önce meyveler cansız varlıklar üzerinde çalıs daha sora insanlara geçrsin:D