Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Narenciye firmasının logosu

psparadox

🌱Yeni Üye🌱
cobanlar.png

Bir narenciye firmasının tasarladığım logosu.Bu işte yeniyim ama bi deniyim dedim.Yorumlarınızı bekliyorum.:emo1:

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
logo da resim kullanmama taraftarıyım. büyüttükçe kalitesinden düşürür.
alttaki şeriti kaldırırsan daha iyi olabilir. emeğine sağlık!..

Farstone

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resmi vektorel olarak cizersen daha güzel olabilir sanki boyle resım bıraz sırıtmıs. değişik fontlarda deniyebilirsin. kolay gelsin, başarılar..

ç yi bıraz buyultup obanların altına narenciye pazarlama aş^yide sığdırabilirsin :) deneyerek yenı seyler cıkıcaktır zaten..

Farstone

🏅Acemi Tasarımcı🏅
narenciye pazarlamayı buyultmen lazım bu sekılde okunmaz. A.Ş ile çobanların bitişi birbirine yakın hatta aynı hızada olsun.
portakal sanırım cızdıgın onun uzerınde de bıraz calısman lazım ortadaki nokta saçma geldi bana birşey ifade etmiyor.
yanlıs gormuyosam yapragını resımden almıssın onuda kendın cızebılırsın. açıkcası fontuda begenmedım onuda deiştir istersen :) biraz uğraşman gerekicek, başarılar

betul1009

🏅Acemi Tasarımcı🏅
narenciye pazarlamayı buyultmen lazım bu sekılde okunmaz. A.Ş ile çobanların bitişi birbirine yakın hatta aynı hızada olsun.
portakal sanırım cızdıgın onun uzerınde de bıraz calısman lazım ortadaki nokta saçma geldi bana birşey ifade etmiyor.
yanlıs gormuyosam yapragını resımden almıssın onuda kendın cızebılırsın. açıkcası fontuda begenmedım onuda deiştir istersen :) biraz uğraşman gerekicek, başarılar

kesinlikle katılıyorum başarılar...

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
logo da resim kullanmama taraftarıyım. büyüttükçe kalitesinden düşürür.
alttaki şeriti kaldırırsan daha iyi olabilir. emeğine sağlık!..

Katılıyorum arkadaşım bende logoda resim kullanılmasını pek onaylamam. Fakat çizgi kalırsa ama çizgideki yapragı kaldırsan daha hoş olur diye düşünüyorum .. resim için ise aynı olabilir ama vektörel kullansaydın keşke...
Alttaki yaptıgında ise vektörel olarak çizdigin resim Telekomu hatırlattı bana :) Daha gerçekçi olabilir...

BASARILAR

baambam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şunu şöyle yap, bunu böyle yap diyerek şartlandırmış olmak istemiyorum.

Fotograf kullanmamanı ve "Narenciye Pazarlama A.Ş" ye farklı bir yer bulmanı tavsiye ederim. Hatta sadece "Narenciye" yazsan daha uygun olur gibi geliyor.

Kolay gelsin. Ellerine sağlık.

psparadox

🌱Yeni Üye🌱
Sizlerin yardımları oldukça daha iyi işler için daha gayret ediyorum sğolun aerkadaşlar :)

psparadox

🌱Yeni Üye🌱
Narenciye logosu yenileri

cobanlar1.png

cobanlar2.png

Peki ya bunlar nasıl olmuş??:sweating:

MixbaL

🌱Yeni Üye🌱
1. sayfadaki 2. yaptıgın çalısmadaki "O" harfini kullanımın çok başarılı çalısma.
son yaptığın 2 çalısmadada 2. sinin Narenciye yazı fontu başarılı seçim

bu iki özelligi bir logoda kaynaştırıp daha güzel şeyler cıkarabilrsin sanırım ;)

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo bu hali ile zayıf duruyor.Ayrıca logoda fotoğraf kullanmamaya özen gösterin hatta kullanmayın hiç bir orjinalliği kalmıyor çünkü...Başarılar...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Resim kullanılmış hali çok kötü duruyordu kendin çizince daha iyi olmuş ama üzerinde çok çalışılması lazım emeğine sağlık.

burak yargılı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ayrintireklam.com
Logoda kullandığın font işe uygun durmuyor tipografik olarak logo hoşuma gitmedi biraz daha üzerinde çalışırsan daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum. Kolay gelsin

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet arkadaşlara katılıyorum ve resme kesinlikle karşıyım çünkü bu bir afiş veya ilan değil bir logo
ve alttaki yazıyı daha büyütmelisin