Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nargile Afiş

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Okulda yapmış olduğum afiş çalışması... : )

nargileri6.jpg

Görüntü kalitesi bozuk biraz küçük yazılar pek okunmaya bilir jpeg olduğu için ve imageshack ta küçülttüğüm için ;)

Benzer konular

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
arka plan rengi daha farklı bir renk secsen iyi olurdu nargilede biraz daha belirgin olsa birde dumanına daki ına ekinin ayrı olup büyük olması olmamıs ına eki baska bir seyimi anlatıyor bu kadar ön plana cıkmıs cokta severim nargileyi aldım bir tane ama yakmaya üseniyom :) emegine saglık

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
arka plan rengi daha farklı bir renk secsen iyi olurdu nargilede biraz daha belirgin olsa birde dumanına daki ına ekinin ayrı olup büyük olması olmamıs ına eki baska bir seyimi anlatıyor bu kadar ön plana cıkmıs cokta severim nargileyi aldım bir tane ama yakmaya üseniyom :) emegine saglık

Renk konusunda başka renkler pek hoşuma gitmedi hoşuma giden buydu. Nargile biraz daha belirgin olsa yazılarla karmaşık duruyor.o ına eki de tipografi olsun diye yapmıştım ama oturmadı sanırım : ) zaten son gün teslim ettim sergiye gidicek...

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel olmuş aklın yaşı yok tasarımın hiç yok:) emeğine sağlık

pseudo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
wate pape değil de water pipe doğrusu, "r" harfi de unutulmuş,çalışmaya gelince arka plan rengi işi boğmuş sanki biraz,düz beyaz bir zemin bile daha iyi olabilirdi...

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
elsi tebrık ederım iii

eyv. aykut sağolasın... hoşgeldin bu arada iyi faydalan bu siteden çok şey öğretir;) ama başkalarının çalışmalarını arak yapma he:p:p:p:D

çok güzel olmuş aklın yaşı yok tasarımın hiç yok emeğine sağlık

teşekkür ederim : )

wate pape değil de water pipe doğrusu, "r" harfi de unutulmuş,çalışmaya gelince arka plan rengi işi boğmuş sanki biraz,düz beyaz bir zemin bile daha iyi olabilirdi...

evet yanlış yazmışım....:sad: doğrusu water pipe miş.... arka fon beyaz olanıda var ama pek hoş değil grafik hocamız en çok bunu beğendi:>

uguryontucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
" OSMANLI NARGILESI "

"INA" nın anlamı ve amacı nedir acaba ? bir aykırılık yaratmak istemişsin ama çok başarısız.

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkaplandaki renk hariç güsel bii çalışma olmuş ellerine sağlık

engin17tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bencede,arkaplan rengi haricinde etkili bir çalışma olmuş,Tebrikler.
Nargilenin sıcaklığı ve keyf vericiliği düşünülürse sıcak renkleri kullanmakta fayda olacaktır.

brkylmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.burakyilmaz.com.tr
Kelimelerin kesiminde ki INA konusunda ki haklı itirza katılıyorum onun dışında sadelik ve msaj verebilirliği takdire şayan..
Tebrik.

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nargilenin resmini silüet olarak değil de gerçek resim olarak kullanıp, biraz daha büyüt. Arka plandaki nargile gölgesi zeminde kaybolmuş. Ayrıca 2 dilde çalışma yapıyorsan tamamını 2 dilde yazmalısın. Ama turistik bi yöre değilse tamamen Türkçe olmalı.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nargilenin resmini silüet olarak değil de gerçek resim olarak kullanıp, biraz daha büyüt. Arka plandaki nargile gölgesi zeminde kaybolmuş. Ayrıca 2 dilde çalışma yapıyorsan tamamını 2 dilde yazmalısın. Ama turistik bi yöre değilse tamamen Türkçe olmalı.

Burda önemli olan tipografidi yani görsel çok az gözümüze çarpan ilk tipografi olacaktı... ondan nargile fazla görünmüyor...

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeşim backraund u beyaz kullan yazıları da valör uygulaması yap öyle bırak bence ama espri varma işin içinde bence var o zaman diğer nüanslar halledilir

fukuku

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hehe (= süper olmuşşşşş

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğine sağlık. çok beğendim. arka plan rengi lacivert olsa hoş olurdu sanki. ama böyle de güzel :)