Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Net photo club

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Net Photo Club logo tasarımı

Bir fotoğraf sitesi olup ve bu siteye uygun logo yapımı için bana başvurdular.

Logoda görmüş olduğunuz simge bir kadrajdan yola çıkılarak yapılmış olup 3 bölüme ayrılmıştır.

1) Mavi renk : bildigimiz gibi fotoğrafta birçok renkleri anıyı o anı hatırlatmak açısından güzel bir buluş. mavi rengi kullanmamdaki amaç deniz ve gökyüzünden esinlenerek kullanılmaktadır.

2) Turuncu ve sarı renk : bu renkte de yer yüsünün sıcaklıgı ve tapraktan yola çıkılarak kullanmış olduğum bir renktir.

3) Yeşil renk : Bu renkte tahmin etmişsinizdir. doğayı yansıtan bir renk olması açısından bunuda kullanmış bulunuyorum.

4) NetPhotoClub ise bu renlere bağlı olarak ve fotoğrafın filminde ki köşeli yapısını yansıtacak bir karekterle tamamlamış bulunmaktayım.

Fotoğrafın üç özel rengi ve bütünlügü. bunun siyah beyaz degeride o kadar degerlidir bizim için. ilk özlemimiz renklerin siyah degerlerinin olmasıdır. ayırt etmek zordur ama tahminlerle bazılarını bile biliriz.

iyi seyirler

netphotoclubfotorafstesmt9.jpg

• Beğen
Tepkiler: nev

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle tebrik ederm.
çalışmalarını takip ettiğim kadaryla baya özenli ve açıklayıcı bi şekilde sunuyosn bizlere herkesn pek yapmadığı bşy.
ben beğendm amacına uygun başarılı olmuş.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
yorumunuz ve güzel düşünceniz için teşekkürler öncellikle.

Ben bir çalışmanın savunmasını isterim bugün bunu sizlerle paylaşmasam biri gelip der ki olmamış. Sonra ben o kişiye bir daha açıklama yapmak zorunluluğu hissetmemek için bu kullanmış olduğum yöntemi tercih ediyorum. ve herkesin grafik tasarım sunduğunu biliyoruz burda ama savunması yok. ne için ne amaçla neden gibi sorular herkesin kafasında belirir.

fazla da sıkmak istemiyorum.

tekrar teşekkürler yorumunuz için