Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

netcad

onur_3428

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar mrb,ben yeni bir netcad kullanıcısıyım bir arkadaşımdan dwg formatlı bir yerel pafta aldım ve ben bunu netcad de çalışmak istiyorum fakat açamıyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden herkese tşk.Ayrıca formun da yeni üyesiyim çok mükemmel bir site tebrikler.

Son düzenleme:

Benzer konular

Moment

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mahmutozpinar.com
autocad den netcad e aktarımda veri kaybın olacaktır.

bence autocad deki tüm nesnelerini patlat
yazılarını sil ya da yazı stilini txt yap sonra

dosyayı dxf olarak autocad de kaydet ve netcad e cağır.
dosya çok büyük ise veri kaybı kaçınılmaz olacaktır.

netcad türkiye tabanlı
autocad global bir program olduğunda çok fazla uyuşmazlıkla karşılabilirsin
arcGIS programı bile netcad den neler cekiyor ki siz cekmeyesiniz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen konu başlıklarınız paylaşmak istediğiniz konu yada sorunlarınızla ilgili olsun...

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hoşgeldiniz...

bardas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.karaman.net.tr
Arkadaşlar mrb,ben yeni bir netcad kullanıcısıyım bir arkadaşımdan dwg formatlı bir yerel pafta aldım ve ben bunu netcad de çalışmak istiyorum fakat açamıyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden herkese tşk.Ayrıca formun da yeni üyesiyim çok mükemmel bir site tebrikler.

Öncelikle Çizimini export etmen gerekiyor veri kaybıda yaşamassın netcad ile autocad arasında dosya alışverişi mümkün Vektör (UVDF, DXF, DWG, DGN, SHAPE, MID/MIF, GML, CADRG, Oracle Spatial, PostGIS) Gibi Diğer Özellikli dosyalarıda açma özelliğine sahiptir ayrıca dediğim gibi çizimi export etmen gerekiyor veya dxf çevirip atarsanda gayet iyi bir sonuç alman mümkün..

birde Versiyon farklarını gözden geçir derim mesela autocad 2007-ve 2008 Sürümlerinde dwg formatları diğer kendi 2006 ve altlarında açmıyor anlatmak istediğimi umarım anlamışınızdır..
Saygılarımla