Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

nisan kozmetik logo

nuray110

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nisan kozmetik adlı bir firmaya yaptığım logo çalışmaları, değerli yorumlarınıza sunuyorum.
logooc8.jpg

Benzer konular

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
4.logo çalışması ama ilk n harfinide siyah yap derim

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmalarınızda kozmetiği çağrıştıracak herhangi birşey göremedim.1 numarada n harfi ile c harfinin birleşmesi okunaklılığı zorlaştırıyor.ve renk konusunda da daha canlı renkler hoş olacaktır.çeşitli logo sitelerindeki kozmetik firmalarının logolarını incelerseniz size fikir verecektir.bu arada aynı konuyu iki kere açmışsınız.kolay gelsin.

nuray110

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kozmetikten ziyade, isminden dolayı sonbaharı çağrıştıracak birşeyler bulmaya çalıştık.

mavideniz47

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet öyle... Bu yaprak olmamış arkadaşım...birinci logo bana daha şık geldi...ama geliştirmen lazım...

solo

🌱Yeni Üye🌱
her birisi için uğraşmışsın emeğine sağlık ama benim acizane görüşüm(belki müşterinin isteğimidir bilmiyorum) renkler fazla sade.Kozmetiğin biraz daha cilalı gösterişli bi şeyler çağrıştırması gerekmiyomu? Ama abartıya kaçmadan.2 ile 4 fena deil üzerinde biraz daha uğraşsan sanki süper bişey çıkacak gibi

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede daha renkli olmalı.. çalışmalarınıza haksızlık etmek yani emeğinize haksızlık etmek istemiyorum ama ben burda pek fazla bi çalışma göremiyorum yani kusura bakmayın lütfen hevesinizi kırmak değil niyetim ama benim gördüğüm şey sadece değişik yazı stillerinin uygulanmış olması bence daha orjinal şeyler yapmak için uzun süre düşünün ve birden fazla çalışmalar yerine bir tane çalışma üzerinde değişiklikler yapın...3 numarada ki yansıma hoş görünmemekle birlikte 4 ve 5. çalışmalardaki yaprağın kozmetikle alakasını pek kuramadım ...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Konular birleştirilmiştir.

nuray110

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim yorumlarınız için

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
birinci çalışmada yazılar biribirine girmiş okunması güç. ikinci çalışma içlerinde olabilitesi en yüksek çalışma ama birazdaha çalışılmalı sert köşelerden kurtarılıp yumaşklık katmalı. üçüncü çalışmada verdiğiniz yansıma zati kullanım açısından sıkıntı yaratır. dördüncü çalışmada kullandığınız kuru yaprak kozmetik sektöründe hiçte kullanılmak istenmeyecek birşeydir. çünkü kozmeti dünyası canlı tutmak ve genç göstermek için vardır. hakeza beşinci çalışmada da bu kuru yaprak olayı var. kolay gelsin