Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nokta Elektrik Logo Tasarımı

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum..

nokta.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
nokta.jpg

Yukarıdaki resim sanırım yorumumu da içeriyor...

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nokta.jpg

Yukarıdaki resim sanırım yorumumu da içeriyor...

:D:D bu logoyu hayatımda ilk defa görüyorum bu 1 ikincisi zten size gelip biri nokta logo tasarımı yapılıcak denildiğinde akla ilk gelen sey ne olur sizce ? resmin yorum icerdiğinide düsünmüyorum yaptığın yorum net olmalı kafa karıstırmamalı ;) böyle yorum yapıcaksan hic yapma daha ii..

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Birincisi "Nokta" firmasına logo diye 100 kişiye sorsan en az %70 in aklına bu şekilde nokta kullanmak gelir. Bence daha farklı birşeyler çalışmalısın. Herkesin aklına ilk geleni yapmayalımki bir farkımız olsun, bir farklılık yaratalım değilmi?
Volkan TEKİN'de zaten yerinde bir saptamada bulunmuş.
Ve üstelik nokta dergisinin logosunu ilk defa görmen çok şaşırtıcı. Heralde şaka yapıyor olmalısın.
İkincisi 2. logoda ya noktayı kullanmamalısın yada baştaki logoyu. 2 oyun birden olmaz.
Elektrik yazısınıda Nokta'dan farklı bir fontta uygulamanı öneririm.

Son düzenleme:

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birincisi "Nokta" firmasına logo diye 100 kişiye sorsan en az %70 in aklına bu şekilde nokta kullanmak gelir. Bence daha farklı birşeyler çalışmalısın. Herkesin aklına ilk geleni yapmayalımki bir farkımız olsun, bir farklılık yaratalım değilmi?
Volkan TEKİN'de zaten yerinde bir saptamada bulunmuş.
Ve üstelik nokta dergisinin logosunu ilk defa görmen çok şaşırtıcı. Heralde şaka yapıyor olmalısın.
İkincisi 2. logoda ya noktayı kullanmamalısın yada baştaki logoyu. 2 oyun birden olmaz.
Elektrik yazısınıda Nokta'dan farklı bir fontta uygulamanı öneririm.

Volkan beyin yerinde olan saptaması nedir sizce?

fukidesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alakası yok bence kendi kafasından yapmış arkadaş

yirmi5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilader kopya çekme bir kafanı kullan işkembeni değil iki sana tavsiyem o harfinin yerine atom kullana bilirsin bide nokta dergisiyle karıştırılmasın die fontu birazdaha light bişi seç

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
bilader kopya çekme bir kafanı kullan işkembeni değil...

bu nasıl bir üsluptur?
lütfen hitap tarzımıza dikkat edelim!

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
:D:D bu logoyu hayatımda ilk defa görüyorum bu 1 ikincisi zten size gelip biri nokta logo tasarımı yapılıcak denildiğinde akla ilk gelen sey ne olur sizce ? resmin yorum icerdiğinide düsünmüyorum yaptığın yorum net olmalı kafa karıstırmamalı ;) böyle yorum yapıcaksan hic yapma daha ii..

Bu da sizin yorumunuzdur. Fakat genel olarak bakıldığında verdiğim görseldeki logo ve sizin çalışmanız neredeyse bire bir benzerlik taşımaktadır. Diğer arkadaşların da belirttiği gibi...

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
bir tasarımcı olarak nokta dergisinin logosunu ilk defa görmen tuhaf biraz.
nokta dergisinin logosuna benzemiş, daha farklı bişeyler yapabilirsin.

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm dostum ben boş zamanım vardı bir kaç logo hazırladım umarım işinie yarar...
iukdf0qu87g8hrbozlfc.jpg

dsqnvbnzpww6y7y4w9ej.jpg

ox89xdqno6ilgr40m6w6.jpg

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
Guwencin kardeş seninde 3 numaralı çalışman Next Next star'ın logosuna benzemiş :D baştaki dünya gibi şey hariç tabi :D

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
günün benzer logolarını mı seçiyoruz arkadaşlar

neyse işimize bakalım
biraz daha düşün ve farklı bi şeyler yapmaya çalış
bir kaç örnekte vermişler

öncelikle yazılardaki fontlarını hep aynı kullanmışsın önce onu değiştir
illa aynı olsun diyorsan kalın ince farkını kullan

yeni çalışmalarını bekliyoruz

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilader kopya çekme bir kafanı kullan işkembeni değil iki sana tavsiyem o harfinin yerine atom kullana bilirsin bide nokta dergisiyle karıştırılmasın die fontu birazdaha light bişi seç

ya kardesim çaldığım kanaatine nie varıyosun onu anlamadım nerden biliyosun çaldığımı sizin bi kere kafanız çalışsa sadece o harfinin yuvarlaklığı dısında bana fontun benzediğini söyleyebiliyosanız sizin grafikerliğinizden şüphe ederim ;)

slm dostum ben boş zamanım vardı bir kaç logo hazırladım umarım işinie yarar...

Logolar icin saol ama artık logo yapma sansım yok ikincisi ben zten 1 logo hazırlamadım hazırladığım logolar arasından seçildi..

oeon

🌱Yeni Üye🌱
taklit gibi olmuş. arkadaşlara katılıyorum..

onurgeckin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eksantrik34.com
bence de nokyayı bu şekilde kullanmak çok basit bir fikir
noktanın üstünde değilde yapılan iş elektirik üstünde durmalısın diye düşünüyorum

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Saygıdeğer Çalışma sahibi kimse sana logoyu noktadan çaldın demiyor... Belki bundan 50 yıl önce bu logoyu yapsan muhteşem bir fikir diyebilirdik (Düşünce olarak, uygulamadan bahsetmiyorum) ama yıl 2008 ve bir sürü nokta isimli işletme var. ve hepsine sunulan ilk logo örneği budur. Çok parlak bir fikir gibi gözüksede orjinal değil. Bunu anlamak gerek. ayrıca buraya konulan her çalışma beğenilecek diye bir kural da yok. Volkan Tekin'in yüklemiş olduğu logoda ne anlatmak istediğini anlamıyorsan sen bizim grafikerliğimizden şuphe duyma lütfen biraz daha çalış ve kendini geliştirmeye uğraş...
Saygılar,