Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Merhabalar kurumsal çalışmama logo, antetli kağıt, zarf, dosya ve kartvizit olarak tamamladım ama kurumsalda sadece bunlarla kalmayacak, şimdilik aciliyeti olanları hazırladık bide banner çalışmamız var şirket abime ait bende tasarımlarını hazırlıyorum yorum eleştiri ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Şimdi Nova Soft Hakkında bilgi vereyim Nova Soft ;

2002 yılında Ankarada faaliyetlerine başlayan, 1986 yılından bugüne yazılım sektöründe yer alan profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Ülke genelinde 12 ilde bayilik ve 2 bölgede bölge müdürlüğünü faaliyete sokan NovaSoft tüm Türkiyeyi kapsayacak bayilik ağını en kısa sürede oluşturmayı hedeflemektedir.

Firmamız, özellikle Diş Hekimliği ve Sağlık sektöründe geliştirdiği yazılım çözümleriyle bu alanda daha önce düşünce planında bile lüks sayılacak bir çok teknolojiye imza atmıştır. Dünyada ilk defa 3 Boyutlu Hasta Tedavi Simulasyon ile ticari program bünyesine aktarımı, yine Türkiye'de ilk kez F2K (Felaket Kurbanlarının Kimliklendirilmesi ) ulaşılmasını sağlayan NovaF2K-CLIENT yapısı, yine Türkiye'de ilk kez Diş Hastanelerinin Medula Entegrasyonu ile verilere anında ulaşılabilmesi bu teknolojilere örnek olarak verilebilir. Satış sonrası hizmetlere de önem veren firmamız, son gelişmeleri ve güncellemeleri internet sitemiz aracılığı ile ücretsiz olarak ulaştırmakta ve böylece maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firmadır.

novalogocheckvv7.jpg

nova3banernr7.jpg

nova3antetliyb8.jpg

nova1degradevg6.jpg

nova2dosyadegradeqg9.jpg

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
oldukça hoş çalışmalar.Logo olarak dünyayı kullandıkların pek hoşuma gitmedi.İlk dört logo sanki daha sade gibi.Bi de kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf ve cepli dosya da kullandığın eflatun renk sanki yeşille uyumsuz gibi.Turunu denesen? (ben turuncu - yeşil uyumuna bayılırım da... :) )

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
olabilir henüz onalanmış bi durum yok nasıl olsa düm düzenleme fikrilerine açığım

Beyzade

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.beyzademania.blogspot.com
Eline sağlık kardeşim güzel çalışmalar olmuş, sadece bir hatırlatma yapmak istiyorum, bu tasarlanan işlerin baskıya uygunluğu ve o nispette uygun maliyetli olması, yani şöyleki yatığın zarf tasarımında şekil itibaritle standart değil, özel imalat gerektirir, antetli kağıt ise sol üstteki novasoft'un yeşil, sağ alttaki adres bloğundaki mor renklerin sıfıra kadar dayanmasından dolayı soldan ve sağdan 3'er mm taşırarak kesim payı vermen gerekir, dolayısıyla paket A4 kağıt alıp gestetner yada pompalıda değilde 64x90 ın katları nispetinde tabaka kağıt ve daha büyük baskı makinaası demektir, ve ayrıca 4 renk bütün bunlar maliyete etkendir, saygılarımla...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Eline sağlık kardeşim güzel çalışmalar olmuş, sadece bir hatırlatma yapmak istiyorum, bu tasarlanan işlerin baskıya uygunluğu ve o nispette uygun maliyetli olması, yani şöyleki yatığın zarf tasarımında şekil itibaritle standart değil, özel imalat gerektirir, antetli kağıt ise sol üstteki novasoft'un yeşil, sağ alttaki adres bloğundaki mor renklerin sıfıra kadar dayanmasından dolayı soldan ve sağdan 3'er mm taşırarak kesim payı vermen gerekir, dolayısıyla paket A4 kağıt alıp gestetner yada pompalıda değilde 64x90 ın katları nispetinde tabaka kağıt ve daha büyük baskı makinaası demektir, ve ayrıca 4 renk bütün bunlar maliyete etkendir, saygılarımla...

maliyet hatırlatman için teşekkür ederim tüm bunların farkındayım zaten amacım özel tasarım yapmak ki basit bi iş istemiyorum iş ofsette basılacak logo 3 renk olduğu için adres yazılarını logoya bağlı bi renk yaparak işi 3 renge taşıyabilirim şuan sadece tasarım aşamasında halen çalışmalar devam ediyor eleştiri ve öneri bekliyorum yorum için tekrar teşekkürler

rabitelli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabitelli.com
tipografi ile (fonttaki bevelli çerçeve haricinde)v ve a nın kullanımı aşağıda eklediğim grafikteki logo ile benzeşmekte.
logo-nova-podcast.jpg

umarım sorun olmaz.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ilginçç demek onlarda beatless fontu üzerinde çalışmışlar peki bu logonun patentli olduğuna emin misin :) neyse zaten değiştirdik logoyu çalışmaya devam ;) seçilen logo en alt sağdakidir. renkleride lacivert kırmızı oldu çalışmanın :)

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Süpersin gayet başarılı ellerine sağlık

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tebrikler Çok Güzel Çalışmalar...

RæP LoRDu

🌱Yeni Üye🌱
Zarf ve Banner Beni Kesmedi açıkçası. Diğerleri iyi Sayılır Zemin Koyu ve Bu koyuluk YeşiLse Hiç Beğenmiyorum yeşiLin FarkLı TonLarı kullanıLsa Daha Güzel şeyLer çıkar.. Yada mavi dene Oda Soğuk Renklerden Ve FerahLık Getirir :)

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilginçç demek onlarda beatless fontu üzerinde çalışmışlar peki bu logonun patentli olduğuna emin misin :) neyse zaten değiştirdik logoyu çalışmaya devam ;) seçilen logo en alt sağdakidir. renkleride lacivert kırmızı oldu çalışmanın :)

ilk defa bir müşteri ile hemfikir oldum :) İçimden geçen sağ alttakiydi...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
benimde beğendiğim logo seçilmiş sade ve hoş görünümlü ayrıca özgün olmuş elinize sağlık tebrikler

mizoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu kadar buyuk olan bır fırmanın logosunun daha yenı tasarlanıyor olması şaşırtıcı!

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
en alttakileri beğenmedim ama onları seçmişler:) sanırım ben zevksizim:) üstteki,ler ç.ok daha başarılı geldi bana...emeğinize sağlık..

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Büyük bir firmanın tasarımı kadar sloganıda önemlide bence tasarım içi gerekli yorumlar yapılmış ben slogana çok takıldım "Dental Otomasyan Çözümleri" Türkiyede bi çok şeyi ilk kez yaptığını söylüyen bi firmanın yarı ingilizce yarı türkçe bi slogan kullanması ne kadar doğrudur sizce?