Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Öneri & Eleştiri Lütfen

pseudo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
derinkentcm6.jpg

www.reklamyasak.com öneri ve eleştirilerinizi beklerim...

Son düzenleme:

Benzer konular

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sitenizin screenshot imajını eklenizi rica ediyorum.

School of Art

🌱Yeni Üye🌱
bence güzel olmus..
ama almanca yazisinda cok hatalariniz var, isterseniz yardimci ola bilirim

pseudo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim,Almanca konusunda haklısınız,çevirmen arkadaşımızın titizliği (!) sayesinde böyle bir durum oluştu,katalog basılırken tekrar bir çeviri yapılacak,o zaman toparlayabiliriz sanıyorum.

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
tebrikler güzel bir site

pseudo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
forumda yaptığım işlerin linkini veremiyorum anladığım kadarıyla, www.reklamyasak.com gibi de espirili (!) bir düzeltme yapılmış verdiğim linkle ilgili,buraya kadar tamam da,yaptığım dinamik işleri,tek bir jpeg dosyayla sunmam mı isteniliyor benden? Veya bütün animasyonları kare kare export edelim,mesaja ekleyelim,insanlar sabit bir noktaya bakıp,scrollu aşağıya doğru mu oynatsın? İlkokulda defter kenarlarından animasyon oluştururduk ya hani,o hesap...
Forum kullanıcılarının hayal gücüne mi güvenmem isteniyor?"sanırım şu butona basınca böyle bir animasyon olacak" diye mi düşüneceklerini ummalıyım?
Reklamın yasak olması güzel de ben zaten adwords'e yönlendiriyorum müşterilerimi,buradan gelecek hitlerin hesabını mı yaptığım düşünülüyor?bu koşullarda nasıl bir paylaşım ortamı bekleniyor,anlayan varsa bana da anlatsın lütfen...

Son düzenleme: