Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul Logosu - Yardımınıza İhtiyacımız Var

runner23

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar,
Okulumuzda bir logo yarışması yaptık ve 1. seçilen loguyu kullanmaya karar verdik. Fakat bu logoyu gönüllü olarak bilgisayar ortamında çizebilecek arkadaşların yardımına ihtiyaç duymaktayız. Logo üzerinde bazı değişiklikler olacak. Bu değişiklikleri resim üzerinde belirttik. Renk olarak zemini turkuaz mavi, HO yazısını beyaz kenarları ve yazılarıda kırmızı veya lacivert olarak düşündük. Fakat bu işi bilen siz değerli arkadaşlarımızın önerileri bizim için önemlidir.
Hatta bir kaç farklı renkte çizim yapıp onlar arasından seçebiliriz.

İlgilenen arkadaşlar için şimdiden teşekkür eder, esenlikler dilerim.

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yarım yamalak bir iş olmuş merak ediyorum kazanana ne verdiniz?

runner23

🌱Yeni Üye🌱
Ne yazık ki ülkemizde her okul ve her öğrenci aynı imkanlara sahip değil. Öğrencilerinin %90'nın evinde bilgisayar bulunmayan bir okul düşünün. Okulumuz öğrenci profili ve yetiştikleri ortam göz önüne alındığında en başarılı çalışma. fakat bu çalışmayı bilgisayar ortamında çizebilecek arkadaşa ihtiyacımız var.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Küçük kardeşimin logosunu çok yaratıcı buldum. Yarışmayı öğrencileriniz arasında
yapmanız çok hoşuma gitti. Gönüllü olarak logonuzu çizmek isterim.

runner23

🌱Yeni Üye🌱
İlginizden ve okulumuza yapacağınız desteğinizden dolayı memnuniyet duyarız.
Teşekkürler.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Böyle bir katkıda bulunmaktan onur duyarım. Sorularım olursa size dönüş yaparım.

runner23

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür eder, iyi günler ve çalışmalar dilerim.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam;

Küçük kardeşimin orjinal tasarımına mümkün olduğunca sadık kalmaya çalışarak,
Logo kriterleri ve altın oranlar dahilinde, küçültülünce detayların kaybolmadığı,
büyültülünce kompozisyonun dağılmadığı, hertürlü basım ve kesim tekniği ile sorunsuz
bir şekilde kullanabileceğiniz logonuzu hazırladım.
Olabilecek ilave veya değişiklikler hakkında yorumlarınızı bekliyorum...

*(Hamiyet kardeşimi muhteşem tasarımından dolayı tekrar tebrik ediyorum.
Benim içinde büyük bir keyif oldu.
Zerafet ve asaletin simgesi kuğu
Bilgeliğin simgesi baykuş
Bilimin inişli çıkışlı, zorlu yolu
eğitimin simgesi kitap ve meşale...) Çocuklarımız size emanet.

Ekleyince gördüm :) İlköğretim'in G sindeki yumuşatma işareti eksik.

MI5kx.png

usah7.png

7mlLo.png

2Ovt.png

Dz5X.png

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Yubayer ellerine sağlık kardeşim. "Ğ" için hazır elini atmışken yazı karakterini biraz daha kalınlaştırsan iç yuvarlağı biraz küçültüp yazının olduğu yeri biraz daha geniş tutsan ve okul ismini biraz daha büyütsen tam profesyonel bir iş olacak...

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yubayer ellerine sağlık kardeşim. "Ğ" için hazır elini atmışken yazı karakterini biraz daha kalınlaştırsan iç yuvarlağı biraz küçültüp yazının olduğu yeri biraz daha geniş tutsan ve okul ismini biraz daha büyütsen tam profesyonel bir iş olacak...

Çok teşekkür ederim. Söylediklerin de dahil birçok farklı denemeler yapmıştım.
Okul ismini kalınlaştırıp, iç daireyi küçültüp, yazı karakterini büyüterek de denemiştim. Malesef estetiğini yitirdiği gibi, kompozisyonuda bozuyor.
Yaklaşık 15 farklı deneme yaptım. En sade, zarif ve birbirinin dengesini bozmayan
şu an için bu model. Hocamdan alacağım bilgiler ışığında nihai şekline kavuşturacağız. Bu 1.aşama...

Son düzenleme:

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
bende logoyu çizen kardeşimin becerisinden etkilendim, ancak bu tip istekleriniz için, foruma konu açmadan önce adminler ile irtibata geçmeniz gerekir, forumda ücretsiz iş istemek her ne şartla olursa olsun, yasaktır. Bu tip sosyal sorumluluk veye benzeri gönül işlerinde adminler gerekli uygulamaları yapmakta, foruma daha özel bir başlıkta sunmaktadır. Ancak böyle mesleği sömürmek isteyenlerle gerçekten ihtiyacı olanları ayırmamız mümkün olabilir. YuBayer arkadaşımın revizyonu da oldukça başarılı. Kendisini tebrik ederim. yazı tipi değişmeli ve alevi oluşturan dalgaların birbirine uzaklıkları arttırılmalı diye düşünüyorum.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende logoyu çizen kardeşimin becerisinden etkilendim, ancak bu tip istekleriniz için, foruma konu açmadan önce adminler ile irtibata geçmeniz gerekir, forumda ücretsiz iş istemek her ne şartla olursa olsun, yasaktır. Bu tip sosyal sorumluluk veye benzeri gönül işlerinde adminler gerekli uygulamaları yapmakta, foruma daha özel bir başlıkta sunmaktadır. Ancak böyle mesleği sömürmek isteyenlerle gerçekten ihtiyacı olanları ayırmamız mümkün olabilir. YuBayer arkadaşımın revizyonu da oldukça başarılı. Kendisini tebrik ederim. yazı tipi değişmeli ve alevi oluşturan dalgaların birbirine uzaklıkları arttırılmalı diye düşünüyorum.

Yorum ve iltifatınız için çok teşekkür ederim. Belirttiğiniz hususları dikkate alacağım.
Bir defasında bir konu başlığı açmıştım. "Konu onaylandıktan sonra açılacaktır" mesajı aldığımdan, açılan konuların onaydan geçtiği düşüncesi oluştu bende, konuya bu şekilde bakmamıştım. Konunun admin arkadaşlarım tarafından onaylanıp onaylanmadığını bilmediğimden, ben de gayri ihtiyari forum kurallarını çiğnemiş olabilirim.

runner23

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmanızı öğrencilerimizle ve öğretmen arkadaşlarımla paylaştım. Çok başarılı bulduk. Zor zarif ve mükemmel bir çalışma. Ellerinize, yüreğinize sağlık. Çok teşekkür ederiz.
Ayrıca katkı sağlamak adına düşüncelerini paylaşan "ZxxxE" arkadaşımıza da teşekkürler.

runner23

🌱Yeni Üye🌱

İşlerimizin yoğunluğu nedeniyle forum kurallarını okuyamadım. Site yönetici arkadaşlardan özür dilerim.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam Logo ile ilgili tüm optik ayarlar ve kontroller tamamlanmıştır.
İhtiyaç duyacağınız master çizimler ( .cdr / .ai ) ve farklı boylarda, farklı kullanımlar için
dijital çıktılar bir dosya (.rar) halinde, okulunuz @gmail iletişim adresine tarafımdan maillenmiştir.

Hayırlı Olsun !

İyi çalışmalar, esenlikler dilerim.

i2qT.png

sJkQ6.png

fXJKC.png

5MeP4.png

runner23

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel bir çalışma oldu. Okulumuz adına çok teşekkür ederim. Bu desteğinizi unutmayacağız. Elinize, yüreğinize sağlık.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben birşey yapmadım hocam. Hamiyet kardeşimin ellerinden öperim.

emirhanunal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emirhanunal.com.tr
YuBayer , hassasiyetin ve böyle güzel bir çalışma.. İnanın çok hoşuma gitti, yüzümdeki anlamsız tebessümün sebebisiniz :)

Okulla bir ilgim yok ama kendi adıma teşekkür ederim sana :)

Okul için de hayırlı olması dileklerimle :)

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
YuBayer , hassasiyetin ve böyle güzel bir çalışma.. İnanın çok hoşuma gitti, yüzümdeki anlamsız tebessümün sebebisiniz :)

Okulla bir ilgim yok ama kendi adıma teşekkür ederim sana :)

Okul için de hayırlı olması dileklerimle :)

Yorumunuz için çok teşekkürler, utandırdınız beni...yüzümdeki anlamsız kızarıklığın sebesiniz ;)