Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul mezuniyeti afiş çalışmam 2

aLiqueL

🌱Yeni Üye🌱

aynı çalısmanın değişik rengi için daha önce konus acmıstım fakat bı turlu editliyemediğim için yeni konu açmak zorunda kaldım... eleştiri ve önerilerinizi beklıyorum ..bunu kullanmayı dusunuyorum :smile:

Benzer konular

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
itici duruyor ben gelmek istemem o geceye.nesini degiştir desem bilemiyorum.yazı tipinden baslayıp herseyi degiştir.iyi çalışmalar

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
22 saat önce eklemişsin üzerine bide flood yapmışsın çok sabırsızsın:)
Çok karışık olmuş daha düzgün fontlar ve zemin olabilir düşüncesindeyim.
Biraz daha uğraşırsan iyi hale gelebilir.
Kolay gelsin...

eghn

🌱Yeni Üye🌱
workmedya seninle nasıl iletişime geçebiliriz?pm atabiltmisin adresini?

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
insan figürlerine yaptığınız efekt hoş durmamış

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
diskotek afişi mi? (olsada olmamış) bence afişi baştan tasarlamanız lazım,
başarılar.

Murtyc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arka planda daha güzel bir resim yada vektör kullanmış olsan.
Arasıcak ve anayemek ve mevsim salata ve ve ve... diye gitmese. (-) koyarak ayırsan.
Stroke u bu kadar abartmamış olsan.
Daha okunaklı bir font kullanmış olsan.
Bu kadar karmaşık olmazdı.

aLiqueL

🌱Yeni Üye🌱
hepinize teşekür ederim .. sabırsızLanmamın sebebi afişi bi an önce bastırmam gerektiğiydi ve sizin msjlarınızı okumadan cok önce afişi vermiş bulunuyorum..belki zaman darlığı belki grafik konusunda bilgim olmaması belki de alelacele sabırsızlıkla yapmam kimkiblir belkide zevkli biri olmamam dan dolayı böyle bişey cıktı ortaya ayrıca cevreme danısmam da benı tam tersı seylerı yapmama sürükledi...
hocama danıstım beyaz sade arkaplana sade bi tasarım yap dedi. ben bu afişin lila renkli arka planını yapıp konu actım fakat onuda cansız buldular bende turuncu benzerı bı renk secıp canlandırdım ne cok sade nede cok kalabalık bısey olsun ıstedım. ki 13 mayıs mersınde hava gayet sıcak olur (şu an bile yazı yasıyoruz ) düşüncesiyle yaz havası katacak bi renk sectım

fontlara gelınce pc de oyle gorunuyor baskıda daha bı hos gorunecegını umuyorum ;)

eğer vektör calısmayı öğrenebilseydım daha güzel calısmalar cıakrabılırdım dıye tahmın edıyorum. ve aklımda güzel bı komposızyon vardı bi kac tane fakat ona göre ne vektör calısmaları ne fotolar vs.. bulamadım. netten. kendım de tasarlıcak zamanım yoktu ...

neyse sağlık olsun oldu bitti artık :) yinede öneri ve eleştirileriniz için herkese teşekurler ;))

bi sonraki rock afişinde görüşmek üzre :))

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Flood yapan üye:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

tdf

🌱Yeni Üye🌱
bir mezuniyet gecesi için çok daha şık bir tasarım olabilirdi buna ne yapılmalı dersen öncelikle dans edenleri simetriden kurtar uyguladığın bevels efektini kaldır yazıları sadeleştir ve arka planı daha kaliteli bir backround ile değiştir tabi bu bence ama dersenki ben yaptım oldu o zaman eline sağlık :)