Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

organ bağışı broşür

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
corel draw 4de yaptığım ilk çalışma :smile:

organbaafilm7.jpg

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel bir çalışma ama ilk gözüme ilişen şey "organ bağışı" eylemini gerektiğinden az vurgulamışsınız gibi.Yani ilk bakıldığında "GELECEĞE UMUT OLUN" gibi tabir-i caiz ise emrivaki bir cümle ve alt kısımda küçük boyutta yazılmış "Organ bağışı için ..." Sosyal yönü ağır basan çalışmalarda kitleye hitap ederken bırakılması gereken etki vicdani boyutta olmalı.Kullandığınız görsel çok sevimli güzel de duruyor ama işin ciddiyeti bakımından yeterli mi işte bu kısmı tekrar gözden geçirmelisiniz.Tekrar edeyim güzel bir çalışma çıkarmışsınız ortaya.İyi çalışmalar.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık gözüme ilk takılan konu
sağlık bakanlığı logosu altındaki metin oldu çok abartılı olmuş bana kalırsa
sanırım daha uzaktan kolay okunması için yapılmış ama bence mantıksal olarak hatalı bir uygulama tırnaklı bir karakter daha ufak bir punto ile
yazılır ise daha kibar olacaktır.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğinize sağlık açıklayıcı başlığınız olmasa bir kreş anaokulu vs. kurumları çağrıştırdı bana
organ bağısı vurgunuz cok geride kalmış biraz daha ön plana çıkartılmalı

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
sol taraftaki yazilarin bazi satırlarını araları çok acilmis göze cok batiyor bir treleme problemi var sanirsam. organ bağısı yeterince vurgulanmamis, organ bagisini daha vurgulaman gerekir, ilk baktigimda bana "haydi kizlar okula" kampanyasini hatirlatti.

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çocuk kitabını anımsattı bana bence vurgulamak istediğin bu şekilde anlaşılmamış

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Başlıkta okumadam. Bende baktığımda organ bağışını anlayamazdım. Bir şekilde organ bağışı nı ön plana çıkarmalısınız. burhandmr arkadaşımın söylediği gibi banada haydi kızlar okula kampanyasını çağrıştırdı. Bence buna bir çözüm bulunmalı organ bağışı daha ön plana çıkmalı Eline Sağlık

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
geleceğe umut yazısını bence başka karakter yapmalısın. uymamış gibi duruyo.

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sol taraftaki yazıları alta yaymalısın bence ve daha az yer tutmalı kız çocuğu organ baaşında kullanılır mı bilemiyorum bence başka bişiy olmalı kız çocuğu yerine avuç içinde kalp olabilir mesela, vectorel tabiiki. Bunlar benim fikrim tabiiki naçizane.