Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Orjinal Office Yazılımı Edinin.

serdar000123

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ben office 2007 kullanıyordum sorunsuz çalışıyordu fakat bir takım windows güncellemeri otomatik olarak yapıldıktan sonra bana turuncu-yeşil çizgilerden oluşan bir yıldız belirdi uzerine gelince Orjinal Office Yazılımı Edinin. yazıyor aynı zamanda açılan bir office programında açlınca bana aynı bildiriyi veriyor

bu sorunu nasıl aşabilirim bilgisi olanlar yardım ederseniz sevinirim

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Bahsettiğiniz durum sahte yazılımlar için söz konusu olan bir durum.
Orjinal Office yazılımı kullanırsanız bir sorun yaşamazsınız.

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
olayın özeti ofis programın lisanslı değil :D

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet katılıyorum çok kısa cevap olmuş, halbuki durumu microsoft da genişçe açıklamıştır uyarıyı verdiği sayfada...
bilmem anlatabildimmi

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar ben office 2007 kullanıyordum sorunsuz çalışıyordu fakat bir takım windows güncellemeri otomatik olarak yapıldıktan sonra bana turuncu-yeşil çizgilerden oluşan bir yıldız belirdi uzerine gelince Orjinal Office Yazılımı Edinin. yazıyor aynı zamanda açılan bir office programında açlınca bana aynı bildiriyi veriyor

bu sorunu nasıl aşabilirim bilgisi olanlar yardım ederseniz sevinirim

Microsoft Office ile yaptığıınz her şeyi hem lisans sorunu olmayan hem de bu gibi durumlarla karşılaşılmayan alternatifler deneyebilirsiniz.

Kullanım olarak bildiğimiz Microsoft Office kullanımından hiç bir farkı olmayan Open Office'i denemenizi öneririm.

https://www.grafikerler.net/lisanssiz-office-free-bedava-linux-icin-indir-t21185.html Linux işletim sistemleri ile ilgili paylaşımı bu bağlantıda yapmıştım. İncelerseniz ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Windows Paketleri... Resmi sitesine girip Windows sürümünü indirebilirsiniz.