Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

örnek ılk dergı kapağı calısmam yorumlarınızı beklıyorum

deren

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dergikapagcopyzb0.jpg

Benzer konular

semih_88_13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz sade olmus gibime geldi göz doldurucu değil daha güzel bir çalışma yapabilirsin

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet fontlari bi degistirebilirsen guzel bisey cikabilir kanimca genel olarak fotograf zaten zenginlestiriyor :D

panqart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.designtr.net
sağ üst köşedeki özel sayıyı daha güzel bir şekilde yansıtabilirdin...o çelenk tarzı bişiyide anlıyamadım :) arkasında beyaz fonda biraz distort olmuş gibi... bide bidee arka sonfa kadının üstündeki renk yerine mavi tonlardan oluşan geçişli bi fon denesen nasıl olurki acaba :S

göksu

🌱Yeni Üye🌱
mrb. aranıza yeni katıldım sayılır fakat işlerin yoğunluğundan pek zamanım olmuyo. bence kapağın fon rengi bayanın gözlerindeki bi renk tonu olabilir. bide bi boşluk var sanki fontlar biraz daha değişik olabilir

deren

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkur ederım yorumlarınız ıcın,o celenk tarzı seye gelınce yılbası susu olsun dıye koydum ama bende begenmemıstım zaten :)sade bır calısma olsun dıye fazla bırsey eklemedım ama dedıklerınızı denıycem dedıgım gıbı bu ılk calısmam :lol:

panqart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.designtr.net
hummm psd sini yollarsan üzerinde bende oynamak isterim:) telif hakkını paylaşırsan tabi :)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
yılbaşı özel sayısının olduğu kulakcığı mor yerine kırmızı yapsaymışın daha iyi olurdu sanırım. birde yılbaşı özel rehberi ve diye devam eden yazıyı ortalaman iyi olmamış. yukarıdaki yazılar gibi sola yaslasaydın daha iyi durudu. böyle sırıtmış gözü rahatsız ediyor. kapak rengi resimdeki kızın kıyafetiyle örttüşmüş ona lafım yok. ilk için güzel çalışmalarının devamını dilerim.

heross

🌱Yeni Üye🌱
güzel bi çalışma sade ve hoş

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
"yılbaşı özel sayısı" yazısı kaymış, tipografide hatalı görünüyor... biraz daha uğraşman gerekiyor bence...

gasiha

🌱Yeni Üye🌱
Style yazısının altındaki siyah çizgi fotoğrafın altında kalmalıydı..Yazı fontları yanlış bir seçim..Daha güzel bir tasarım yapabileceğine inanıyorum..Güzel bir şeyler ortaya çıkmasını istiyorsan grafik açıdan tasarıma dikkat etmen gerekir..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
slm gayet hos olmus ama cok sade kalmıs arkadaslar cok acil bi bayan grafiker lazım özkardeşler matbaa yerimiz topkapıda 2mat sitesi

yazmayayım dedim ama dayanamadım. neden illa bayan grafiker lazım bayan müşteriler içinmi. hani mazalara yaban tezgahtar alırlar bayanlarla ilgilensin diye ama grafikte bu ayrımın sebebini bir türlü anlayamıyorum:)

deren

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapak22copysr6.jpg

Bir kaç düzeltme yaptım sanırım böyle daha iyi oldu yorumlar için sağolun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakan Emen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Başarılar

En estteki Derginin ismi Style biraz cılız kalmış... başka bir sorun yok bence... Kapak Resmi Güzel

secilkiremitci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar siteye yeni üye oldum.corel öğrenmeye çalışıyorum çalışmanız çok güzel olmuş en azından benm gbi bir acemiye fikir verdi ellerinize sağlık...
yeri değildir belki ama çok aradım fakat bulamadım bende corelde bir iki şey yaptım sizlere göstermek isterdim fikirlerinizi almak isterdim ama nasıl corelde yağtığım çalışmaları siteye ekleyebilirim acaba yardımcı olurmusunuz...

deren

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar siteye yeni üye oldum.corel öğrenmeye çalışıyorum çalışmanız çok güzel olmuş en azından benm gbi bir acemiye fikir verdi ellerinize sağlık...
yeri değildir belki ama çok aradım fakat bulamadım bende corelde bir iki şey yaptım sizlere göstermek isterdim fikirlerinizi almak isterdim ama nasıl corelde yağtığım çalışmaları siteye ekleyebilirim acaba yardımcı olurmusunuz...

yorumunuz ıcın tesekkur ederım forum hakkında kısmına bakarsanız detaylı bılgı bulabılırsınız https://www.grafikerler.net/imageshack-us-a-resim-upload-yuklemek-t132.html

secilkiremitci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim sağolun sağolun hemen deneyeceğim sağolun

toker

🌱Yeni Üye🌱
slm

çalışmanızda tipografik ögelerin yerleşim yazı karakterlerine dikkat ederseniz daha başarılı olacağınıza inanıyorum saygılarımla

High_Fidelity

🌱Yeni Üye🌱
derginin adı kızın arkasında kalsaymış daha ii olurmuş sanki..
ve birde hep benim dikkatimi şu çeker "Katie Holmes" büyük "i" ile yazılmazçünkü o dilde büyük i yoktur.. belki kayda değer bişeydir belki değildir ama benim dikkatimi de bu çekti..