Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Papatya Anaokulu Broşür Çalışması

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum.
anaokulueh8.jpg

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışamanızın sağlıklı değerlendirilmesi adına biraz daha büyük boyutlarda yüklemenizde fayda var.
İyi çalışmalar.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yüklemede sorun yaşamamak için biraz küçülttüm.

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel sade bir tasarım olmuş biraz ciddi olmuş sanki anaokulu broşürü için ama zaten broşür veliler için hazırlanmıştır heralde :) elinize sağlık

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence sade ve hoş olmuş zira resimlerin tamamı zeminle bütünleşirse daha başarılı olabilir.
renkler göze hoş geliyor.

Elipsis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
son sayfanızdaki şerit gibi görünen diğer sayfalardaki renklere uymamış bence... diğer renklere uygun olsa ve orta sayfaya doğru uzatsanız... Ama sade güzel bir çalışmaya benziyor...

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel bir çalışma olmuş,resimler güzel yerleştirilmiş ve yazılar dengeli dağıtılmış,okuma kolaylığı var,ellerinize sağlık.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
son sayfanızdaki şerit gibi görünen diğer sayfalardaki renklere uymamış bence... diğer renklere uygun olsa ve orta sayfaya doğru uzatsanız... Ama sade güzel bir çalışmaya benziyor...

Evet özellikle turuncu renk üzerinde uzunca düşününce bana da öyle geldi.

ALOR;' Alıntı:
Güzel bir çalışma olmuş,resimler güzel yerleştirilmiş ve yazılar dengeli dağıtılmış,okuma kolaylığı var,ellerinize sağlık.

Teşekkür ederim

Phaeton

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Papatya anaokulu brosur calısması die ilk gördügümde cok sasırdım cunku bende papatya cocuk gelistirme merkezinin brosurunu yapmistim dedim aala ala nerden geldi die:D tabiki benimki farklı bi calısma oldu daha böyle cıvıl cıvıl neseli bi bol resim istedikleri icin bende eklemeyi deneyim yorumlarınızı görürüm en azından fikir alabilirim

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Papatya anaokulu brosur calısması die ilk gördügümde cok sasırdım cunku bende papatya cocuk gelistirme merkezinin brosurunu yapmistim dedim aala ala nerden geldi die:D tabiki benimki farklı bi calısma oldu daha böyle cıvıl cıvıl neseli bi bol resim istedikleri icin bende eklemeyi deneyim yorumlarınızı görürüm en azından fikir alabilirim

Bence de çalışmanızı yüklemelisiniz ki hem bize de bir örnek teşkil etsin hem de düşüncemizi açıklayalım.

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
ana okulu için biraz ciddi değil mi

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence çok sade olmuş sonuçta anaokulu hayattdaki en sevimlililerin yeri daha neşeli canlı kıpır kıpır olsa derimmm.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bence çok sade olmuş sonuçta anaokulu hayattdaki en sevimlililerin yeri daha neşeli canlı kıpır kıpır olsa derimmm.

Sonuçta daha güzel bir iş çıkması yönünde bir eleştiride bulunmuşsunuz.Yapıcı eleştiriniz için teşekkürler.