Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

paraflaş kullanımı...

puren1

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar...kendime küçük bir stüdyo kurdumve kendi çapımda çekimler yapmaya çalışıyorum...bu aralar çanta çekimi çalışıyorum...amacım çantayı boşlukta duruyormuş havası vererek çekmek (zidaya daki çanta çekimleri gibi)...ama 1 türlü beceremiyorum...bu arada çekimleri style life masa üzerinde 2 adet 400 lük elinchrom paraflaşla yapıyorum...masanın altına gümüş reflektör koyup üzerine arkadan ışık veriyorum...ama istediğim sonucu 1 türlü alamadım...ışıkların yönü ve diyafram ile birçok deneme yaptım...sanki dikkat etmem gereken başka parametrelerde var gibi geliyor...bu konuda yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler...

Benzer konular

puren1

🌱Yeni Üye🌱
Bu konuda bilgisi olan kimse yok mu...?

eskidost3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
malesefki digital fotograf makinaları cıtıgından beri bunu destekliyecek pc bilginizinde olması gerekiyor tabiki photoshopta cektiginiz ürünü hayalinizdeki görseli olusturabilicek bilgiye sahip olmalı cekimlerinizi yaparken o anda zihninizde'de pc işlemini gerçekleştirip aradaki bagı kurarak ilerleyebilirsiniz sadece fotograf cekmeyle olabilicek bir cekim tabiki degil sizin istediginiz iyi çalışmalar denemelere devam ...

Mehmet Küçükbövelek

nuriQocca

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fotoğrafı sözle anlatmak imkansız olduğundan ben bir şey anlamadım..
Görsel eklerseniz belki bildiğimiz bir yöntemdir?

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş beyaz bir zemim müzerine temiz bir cam koy. yakşaşık 20 cm yukarda dursun. camın üzerinede çantayı koy çekimi yap.