Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

parfumya masaüstü tema çalışması

temmuzss

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.flashwebtasarimi.com
boş vakitte masaüstü için bir çalışma yaptım.
sizce nasıl olmuş?

parfumya-1680x1050.jpg

not: hatun fotoğrafı şuradan: stock.xchng - photo session 5 (stock photo by roxxannas)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kadının göğüslerinden çiçekler fışkırıyor? ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

temmuzss

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.flashwebtasarimi.com
parfüm sıkıldığında yayılan kokuyu dumanla, buharla anlatsam pek hoş bir manzara olmazdı değil mi? sence??????
sen ne anladın merak ettim :)

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Maalesef bana birşey anlatmadığı yada ben birşey anlamadığım için soru işaretlerini koydum.

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Motion Blur işi bozmuş biraz sanki, hareket etkisi vermekten çok bulanıklık vermiş. Bir de kadının yüzünün genelini toprak gibi yapmışsın ama alnı orjinal gibi duruyor, o kötü olmuş. Onun dışında iyi, ellerine sağlık.

temmuzss

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.flashwebtasarimi.com
alın kısmında ben de çok tereddütte kaldım. beni de en çok rahatsız eden yerlerden biri. aslında yüze doğru silmek daha içime sinmişti ama çok uğraşmak istemedim. belki çatlakların yerini değiştirerek yüze daha uygun bir yere getirmek veya yüzden tamamen silmek daha iyi olurdu. montion blur ise küçük slogan yazısında var. ayrılan parçalarından bazılarına blur fırçasıyla bulanıklık vermek istedim. hareketten çok derinlik oluşturmak için. fırçayı büyük tutunca diğerlerinin de kenarlarına gelmiş olabilir :/ özen = 0