Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Parti Afişi İlk Çalışmam.

klas.reklam

🌱Yeni Üye🌱
byahmetju8.jpg

yorumlarınızı bekliyorumm

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yeni konu açıp yer dolduracağınıza, önceki konunuz üzerinden de düzeltme yapabilirdiniz..
İşinizde kullandığınız vektörelleri bulmak için uğraştığınız belli..Nekadar çok vektörel kullandığınızın sizde farkındasınızdır sanırım..

klas.reklam

🌱Yeni Üye🌱
Ola bilir herkez Hata Yapa bilir + Parti Afşinde Vektörellerin Olması Normal değilmii Biz yeni yeni çalışmarımızı koymaya başladıkk ilkine göree çok hata yapnlarıdaa biliyomm bi ben olmuşum çokmu:(

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
yazı fontları çok abartılı olmuş:S

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ola bilir herkez Hata Yapa bilir + Parti Afşinde Vektörellerin Olması Normal değilmii Biz yeni yeni çalışmarımızı koymaya başladıkk ilkine göree çok hata yapnlarıdaa biliyomm bi ben olmuşum çokmu:(

Olabilir tabiki ama, birileri yanlış yapıyor bende yapmışım gibi bir savunma söz konusu olamaz.. (+ artınıza bayıldım) Vektörellerin olması normal fakat siz normal ölçüden fazla ne bulduysam koyayım bari lay lay lom durumdasınız..
Yeni yeni koyduğunuz çalışmlarınız da eleştirilsin, varsa hatalarınızı sunum veya baskı öncesi görebilmeniz için ekleme yapıyorsunuz değilmi? + ee ozaman?

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım parti Cehennem'de verilecek.. çok karışık iş gördüm göz yorcu okunaksız.. Ama bu gördüklerimin en karışığı.. Üzgünüm ama yorumum sert gelmesin size. creedwar 'ın sorusuna da güvenerek yazdım.. (Yani bizimle niye paylaşıyorsunuz eleştiri ve yorumlara göre işi güzelleştirmek dimi?)

klas.reklam

🌱Yeni Üye🌱
Ben sadece Fikirlerinizi sordum ben Bu İşi Çok Çok İyi yapsamda Bu işi yeni başlayanlar dahil herkezden fikir alırımm ben ne bulduysam koymadım bu ardaa bu vektöreller arşivimdee özellikle yeri varr tabi her işindee yazılar sa ise rakdaşımm yazılarr fontu müşteri bulmuş bend eyaptımm cix oldu fenamıı:)

evet yanii sizlerden fikr almak kabaca değil tabi:)=

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Elipsis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence afiş gözü çok yuoruyor sürekli aynı efektler kullanılmış yazılarda bence resmini biraz flulaştırsan belki daha düzgün görünebilir....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Şu konuyu ilk önce tam anlamıyla anlamamız gerekmekte...

Forumumuzdaki mesleki seçileriniz yapmayı istediğiniz mesleğin seçimi için değil. Gerçekten seçtiğiniz meslekte yeterlilik gösterebildiğiniz için seçilmelidir. "Biz yeni yeni çalışmarımızı koymaya başladıkk ilkine göree çok hata yapnlarıdaa biliyomm bi ben olmuşum çokmu" diyor ve meslek seçiminizi Grafiker yapıyorsanız arkadaş standart bir grafikerin olması gerektiği yeterliliği baz alarak sizi eleştirmesinden daha doğal bir şey olduğunu sanmıyorum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sadece Fikirlerinizi sordum ben Bu İşi Çok Çok İyi yapsamda Bu işi yeni başlayanlar dahil herkezden fikir alırımm ben ne bulduysam koymadım bu ardaa bu vektöreller arşivimdee özellikle yeri varr tabi her işindee yazılar sa ise rakdaşımm yazılarr fontu müşteri bulmuş bend eyaptımm cix oldu fenamıı:)

evet yanii sizlerden fikr almak kabaca değil tabi:)=

Ben ne bulduysam koymadım diyebiliyor ve yazıları müşteri bulmuş diyebiliyorsanız sanırım sizin gözünüzde afiş 4 4 lük..Harikasınız, doğru yoldasınız, tebrik ediyorum..

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
Ofofofof çok kalabalı çalışma

BossLication

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.milon4.com
sakıncası yoksa PSD sini verirmisin _?

parçalar vs. hoşuma gitti kullanmak isterdim.

şimdiden teşekkürler ...

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
çok kalabalık ve parti time yazısı ve altındaki yazı okunaksız ve bence afişe uymamış. ama ben beyendim emegine sağlık. bu çalışma neye benzemiş biliyomusun. bütün bildiklerimi uygulayayım bu tasarımda göstereyim çalışması gibi bakıs açısına göre değişir bi parti afişide çok sade olamaz bide söz konusu parti ile ilgiliyse ben beyendim basarılar emegine sağlık.

By-DeSiGnEr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Biraz göz yorucu ama gende güzel bi çalışma

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
evet katılıyorum ben çok yeniyim daha fakat bana ilk öğrettikleri şuydu göz yormasın ve bakılından budur denilmesi yazılar hariç ben beyendim parti diyince göz yorcak bişiy bekleniyo zaten =D :) :).